UFC

Mateusz Gamrot bez głównego trenera w narożniku na walkę z Rafaelem Fizievem

W trzech ostatnich pojedynkach w narożniku Mateusza Gamrota stawał trener Mike Brown – ale w sobotę w Las Vegas Polak będzie sobie musiał poradzić bez niego.
W środku nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego – około godziny 3:00 – do oktagonu w UFC APEX w Las Vegas zawita Mateusz Gamrot. Jak się właśnie okazuje, w jego narożniku nie stanie jego główny trener Mike Brown.

Od kilku tygodni Gamer przebywa w American Top Team na Florydzie, gdzie szlifuje formę przed starciem z Rafaelem Fizievem, które zwieńczy galę UFC Fight Night. Będzie to dla reprezentant Polski ósmy występ pod sztandarem amerykańskiego giganta. Na jego szali znajdzie się najprawdopodobniej awans do czołowej piątki rankingu wagi lekkiej.
Okazuje się jednak, że w narożniku Gamera nie będzie trenera Mike’a Browna, z którym nasz zawodnik pracuje przy okazji treningów w ATT. Amerykański trener wybiera się bowiem do Dublina, gdzie w sobotę jego inny podopieczny – mistrz wagi średniej Bellatora Johnny Eblen – stanie do obrony tronu przed zakusami Fabiana Edwardsa. W Dublinie wystąpi też inny reprezentant ATT Sabah Homasi.

O absencji Mike’a Browna poinformował w mediach społecznościowych Patryk Prokulski.

Mike Brown stawał w narożniku Polaka w jego trzech ostatnich występach – zwycięstwach z Armanem Tsarukyanem i Jalinem Turnerem oraz porażce z Beneilem Dariushem. W pierwszych czterech potyczkach, jakie Gamer stoczył w UFC – trzy wygrał jedną przegrał – Mike’a Browna w jego narożniku nie było.W cornerze polskiego Mateusza Gamrota znajdą się na pewno przebywający już na Florydzie Borys Mańkowski oraz Łukasz Rajewski. Prawdopodobnie skład ten zostanie uzupełniony o Andersona Francę – trenera stójki w American Top Team.


Skorzystaj z promocji 3x BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Kursy na walkę Gamrot vs. Fiziev 2.10 – 1.75 (POSTAW)


Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button