UFC

Mateusz Gamrot awansował w rankingu UFC po zwycięstwie z Rafaelem Fizievem!

Zgodnie z przewidywaniami, zwycięstwem z Rafaelem Fizievem na UFC Vegas Mateusz Gamrot zapewnił sobie awans w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC.
W sobotę w Las Vegas Mateusz Gamrot odniósł drugie z rzędu zwycięstwo i szóste w ostatnich siedmiu występach. W walce wieczoru gali UFC Fight Night Gamer pokonał przez techniczny nokaut – na skutek kontuzji kolana – Rafaela Fizieva.

Mając na uwadze, że przed pojedynkiem Polak był sklasyfikowany na 7. miejscu, a Azer na 6., wydawało się, że wygrany przedrze się do czołowej piątki rankingu 155 funtów. Tak się jednak nie stało.
W najnowszej aktualizacji oficjalnego rankingu polski zawodnik awansował o jedno oczko, zamieniając się miejscami z Rafaelem Fizievem. Jest obecnie sklasyfikowany na 6. pozycji – najwyższej w swojej dotychczasowej karierze w UFC. Potrzebował na to ośmiu walk, z których wygrał sześć.

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team celuje obecnie w pojedynek z Charlesem Oliveirą, prognozując, że w ramach październikowej gali UFC 294 w Abu Zabi Brazylijczyk w rewanżu ponownie przegra z mistrzem Islamem Makhachevem.

Analiza możliwych rywali Polaka oraz jego potencjalnej walki o pas mistrzowski – już w najbliższym starciu! – w poniższym materiale.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button