UFC

„Maszyna!” – Mateusz Gamrot pod wrażeniem występu jednego z bohaterów UFC Londyn

Krótko acz treściwie skomentował Mateusz Gamrot jedną z walk sobotniej gali UFC Fight Night w Londynie.
Sobotnia gala UFC Fight Night w Londynie nie okazała się może wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci fanów MMA, ale kilku zawodników dało dobre występy.

Nikita Krylov zdemolował trzykrotnego pretendenta do złota wagi półciężkiej Alexandra Gustafssona, cieszący się gigantyczną popularnością Paddy Pimblett poddał Jordana Leavitta, a jego koleżanka Molly McCann znokautowała Hannah Goldy.
Jak się jednak okazuje, największe wrażenie na Mateuszu Gamrocie zrobił ktoś inny – Muhammad Mokaev.

Niespełna 22-letni Dagestańczyk z brytyjskim paszportem w karcie wstępnej wydarzenia zdominował zapaśniczo Charlesa Johnsona, zwyciężając na kartach sędziowskich. Dla niepokonanego w zawodowej karierze młodziana była to druga wygrana pod sztandarem UFC.

– Mam 21 lat, bilans 23-0 jako amator, 8-0 w zawodowej karierze, 2-0 w UFC – napisał na Twitterze Mokaev. – Nigdy nie przegrałem w klatce żadnej rundy!

– Wiem, że moi prawdziwi fani będą ze mną w każdej sytuacji, nawet wtedy gdy wygrywam decyzją albo w razie porażki. Wracam do klatki za 12 tygodni w Abu Zabi.I właśnie ten wpis Dagestańczyka krótko acz wymownie skomentował Mateusz Gamrot.

– Maszyna – napisał Polak.
Wyróżniający się przede wszystkim w obszarze zapaśniczym Muhammad Mokaev uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w UFC. Po sobotnim zwycięstwie mający za sobą treningi także w American Top Team Dagestańczyk zapowiedział, że jest gotowy na pojedynki z czołową piętnastką kategorii muszej.

Rozpędzony serią czterech wiktorii Mateusz Gamrot powróci natomiast do oktagonu podczas październikowej gali UFC 280 w Abu Zabi, gdzie skrzyżuje rękawice z Beneilem Dariushem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button