UFC

„Masz 15 minut, żeby to usunąć” – Dana White o tym, jak Saudyjczycy „wyjaśnili” Conora McGregora

Szefujący UFC Dana White wyjaśnił, dlaczego plakat reklamujący walkę Conora McGregora z Mannym Pacquiao w Arabii Saudyjskiej szybko zniknął z Instagrama Irlandczyka.

Opublikowawszy kilka dni temu prywatne wiadomości od Dany White’a z lutego – co amerykańskiemu promotorowi do gustu zdecydowanie nie przypadło – sfrustrowany brakiem walk w oktagonie UFC Conor McGregor obwieścił, że pod koniec roku będzie walczył na Bliskim Wschodzie z Mannym Pacquiao.

Na tym jednak nie koniec, bo Irlandczyk poszedł też krok dalej i opublikował na Instagramie poniższy plakat pojedynku, na którym w charakterze lokalizacji walki wskazał Arabię Saudyjską.

Szybko jednak powyższy wpis został przez Notoriousa usunięty. Dlaczego? Wyjaśnił to w rozmowie z BarstoolSports.com Dana White…

– Poza tym wszystkim, co jest dostępne publicznie, nie rozmawiałem z Conorem – powiedział. – Nie wiem, czy to widzieliście, ale Saudyjczycy zagrozili mu, mówiąc: „Usuń to, bo kłamstwem jest, że ta walka (z Pacquiao) się odbędzie. Usuwasz to w 15 minut, albo cię pozwiemy”. I zdjął to. Nie zobaczycie już u niego tego plakatu, na którym jest z Mannym Pacquiao.
W bardzo podobnym tonie na temat potencjalnej irlandzko-filipińskiej walki bokserskiej wypowiedział się zdecydowanie niepałający do Conora McGregora sympatią oślizgły egipski menadżer Ali Abdelaziz.

– Zabawne, że ten kłamca opublikował plakat z walką z Pacmanem w Arabii Saudyjskiej – napisał. – Jestem właśnie po rozmowie z przyjacielem z Arabii Saudyjskiej, który powiedział mi, że Conor i jego ekipa mają trzy godziny, żeby to zdjąć. I dokładnie to zrobiła ta mała pizda. Wszystko to kłamstwo. Zero prawdy.
Jak natomiast sytuacja przedstawia się w tej chwili? Otóż, Dana White zaprzecza, aby Conor McGregor miał powrócić do ringu na walkę z Mannym Pacquiao – Irlandczyk otrzymał natomiast propozycję rewanżu z Dustinem Poirierem na styczeń przyszłego roku. Amerykanin ofertę zaakceptował. Irlandczyk? Póki co cisza…

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Jesteś teraz królem, więc…” – Daniel Cormier odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button