Martin Lewandowski składa obietnicę Mateuszowi Gamrotowi, jeśli ten zgodzi się na walkę z Salahdinem Parnasse

Współdowodzący KSW Martin Lewandowski zabrał głos na temat potencjalnego starcia Mateusza Gamrota z Salahdinem Parnasse.

Gdy podczas niedawnej gali KSW 52 w Gliwicach Salahdine Parnasse koncertowo rozprawił się z zaprawionym w bojach Ivanem Buchingerem, rozbijając Słowaka na pełnym dystansie i tym samym broniąc tymczasowego pasa mistrzowskiego wagi piórkowej, wróciły medialne dywagacje na temat jego konfrontacji z urzędującym ciągle – przynajmniej zdaniem KSWczempionem 66 kilogramów Mateuszem Gamrotem.

Zobacz także: Colby Covington zrugał sędziego Marca Goddarda po walce z Kamaru Usmanem

Ba! Po gali współwłaściciel polskiego giganta Maciej Kawulski spróbował nawet podrażnić sportowe ambicje Gamera, bez ogródek twierdząc nie tylko, że lęka się on konfrontacji z młodym Francuzem, ale też że miałby poważne problemy z rozbitym przez niego Ivanem Buchingerem.

Natomiast w najnowszej odsłonie podcastu CGM.pl na temat potencjalnego starcia Mateusza Gamrota z Salahdinem Parnasse wypowiedział się też drugi współwłaściciel KSW Martin Lewandowski – i nie pozostawił w temacie żadnych wątpliwości.

Dla mnie to by była super hot walka.

– powiedział polski promotor.

Ale jak wiesz – albo może nie wiesz, albo wiesz po części – rzecz z Gamerem jest trochę skomplikowana, bo ma inne marzenia, niż my mamy. I jesteśmy na poziomie, że nasi prawnicy rozmawiają, wiec tak naprawdę gdyby sytuacja z Gamerem była unormowana, to bym powiedział, że (to temat) bardzo gorący, bardzo parzy.

Lewandowski potwierdził, że jest ze wszech miar zainteresowany zestawieniem walki niepokonanego w zawodowej karierze polsko-francuskiego duetu, ale oczywiście na przeszkodzie stoją póki co relacje z Gamrotem. Zapewniający od miesięcy, że kudowianin nie wypełnił wszystkich zobowiązań kontraktowych względem KSW Lewandowski zasugerował jednak, że gdyby kudowianin przystał na propozycję potyczki z Parnassem, mógłby na tym sporo zyskać…

Chcemy go tak trochę… Pokazać mu, że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych, jeżeli zgodzi się zawalczyć tą walkę.

– powiedział.

Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy nam się w klatce, to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.
Polski promotor potwierdził też, że interesuje go potencjalne zestawienie Salahdine Parnasse z tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Normanem Parke.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply