Bez kategoriiKSWPolskie MMA
Trending

Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla walką wieczoru gali KSW 70

KSW wyszykowało walkę nadwiślańskich legend MMA – medialnej i sportowej! Galę KSW 70 zwieńczy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą.
Rywalem Mariusza Pudzianowskiego (16-7) walce wieczoru gali KSW 70, która odbędzie się 28 maja w Łodzi, będzie niespodziewanie… były mistrz kategorii średniej Michał Materla (31-8)!

O zestawieniu walki doniósł portal WP Sportowe Fakty.
Pojedynek odbędzie się oczywiście w limicie kategorii ciężkiej.

Berserker ze Szczecina od dłuższego czasu zapraszał Pudziana w bitewne tany, ale szefowie KSW sugerowali, że raczej bliżej im do zestawienia byłego strongmana z Mamedem Khalidovem. Zdanie najwyraźniej zmienili.

Mariusz Pudzianowski pozostaje niepokonany od ponad trzech lat. Jego ostatnim pogromcą był Szymon Kołecki. Obecnie były strongman może pochwalić się serią czterech zwycięstw. W pokonanym polu 45-letni obecnie zawodnik zostawiał Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego i Serigne Ousmane Dia – wszystkich przez nokauty.

Michał Materla powrócił pod sztandar KSW w styczniu, ubijając w pierwszej rundzie Jasona Radcliffe’a. Poprzedni pojedynek stoczył dla EFM, zwyciężając w rewanżu na punkty z Moise Rimbonem. Ostatniej porażki doznał w październiku 2020 roku, padając pod uderzeniami Roberto Soldicia. 38-latek wygrał cztery z ostatnich pięciu walk.

This poll has ended (since 1 month).

Kto wygra?

Michał Materla
56.29%
Mariusz Pudzianowski
43.71%

Rozpiska KSW 70

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusza Pudzianowskiego (16-7) vs. Michał Materla (31-8)

Pozostałe

83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. TBA

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button