Marcin Tybura underdogiem – kursy bukmacherskie na UFC FN: Moraes vs. Sandhagen ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie walki gali UFC FN: Moraes vs. Sandhagen, która odbędzie się w sobotę w Abu Zabi.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC FN: Moraes vs. Sandhagen, która odbędzie si w Abu Zabi w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Cory Sandhagen jest niewielkim faworytem w walce wieczoru, w której skrzyżuje rękawice z Marlonem Moraesem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.64. Wiktoria Brazylijczyka jest natomiast wyceniania na 2.10.

Edson Barboza jest wyraźnie faworyzwany w co-main evencie, w którym zmierzy się z biorącym walkę w zastępstwie Makwanem Amirkhanim. Za zwycięstwo Brazylijczyka bukmacherzy płacą 1.33. Wiktoria Amirkhaniego jest warta 2.95.

Faworytem w swoim pojedynku z Benem Rothwellem nie jest Marcin Tybura. Kursy bukmacherskie kształtują się na poziomie 1.522.35.
Największym bukmacherskim faworytem gali jest natomiast debiutant Tagir Ulenbekov (1.22), który zmierzy się z Bruno Silvą (3.70).

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Jesteś teraz królem, więc…” – Daniel Cormier odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply