Marcin Tybura podpisał kontrakt na kolejną walkę


Sklasyfikowany na 9. miejscu w rankingu wagi ciężkiej Marcin Tybura ogłosił podpisanie kontraktu na kolejny pojedynek w UFC.

Marcin Tybura od dłuższego już czasu garnął się do powrotu do oktagonu – i wygląda na to, że wkrótce zobaczymy go w końcu na robocie. Uniejowianin ogłosił bowiem podpisanie kontraktu na kolejny pojedynek.

💥 Boom, wszystko podpisane
👊 Motywacja 200%
Póki co nie wiadomo nic o rywalu polskiego zawodnika, który w ostatnim pojedynku wypunktował Stefana Struve, powracając na zwycięskie tory po porażkach z Fabricio Werdumem i Derrickiem Lewisem. Wiadomo natomiast, że od dawna zapraszał on w oktagonowe tany Alexeya Oleinika, nie doczekując się jednak odpowiedzi od Rosjanina.

Rychły powrót do oktagonu sugerował w ostatnich dniach Alistair Overeem, ale Holender najprawdopodobniej zmierzy się z Alexandrem Volkovem podczas gali w Petersburgu.

Bez zaplanowanego pojedynku wśród zawodników z czołowej dziesiątki pozostają jeszcze tylko Daniel Cormier i Stipe Miocic, ale trudno upatrywać ich w roli rywala dla Tybura.

Gotowość do powrotu do akcji w okolicach kwietnia wyraził natomiast sklasyfikowany na 11. miejscu Tai Tuivasa.

*****

„Byłoby szaleństwo” – Dana White zdradza, jak najlepiej wypromować Roberta Whittakera


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *