Marcin Tybura nadal underdogiem – kursy bukmacherskie na UFC FN ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC FN: Thompson vs. Neal, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na sobotnią galę UFC FN: Thompson vs. Neal, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

W walce wieczoru minimalnym bukmacherskim faworytem jest Geoff Neal. Kurs na jego zwycięstwo ze Stephenem Thompsonem wynosi 1.80. Wiktoria Wonderboya jest wyceniana na 1.95.

Zapowiedź, wstępną analizę oraz wstępny typ na walkę przedstawiliśmy tutaj.
Największym bukmacherskim faworytem jest debiutant Tafon Nchukwi (1.27), który skrzyżuje rękawice z również debiutującym w oktagonie Jamie Pickettem (3.40).

Niespodziewanie underdogiem w pojedynku z Gregiem Hardym jest Marcin Tybura. Kurs na triumf Polaka wynosi 1.95, podczas gdy zwycięstwo Amerykanina jest warte 1.80.Zapowiedź, wstępną analizę oraz wstępny typ na walkę przedstawiliśmy tutaj.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN
*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. borys2016

    17 grudnia 2020 at 14:35

    Tybura i Kianzad w roli underdogów. 🤔

  2. borys2016

    18 grudnia 2020 at 22:14

    Teraz sobie nieco odświeżyłem i Eubanks słusznie może być faworytką. Natomiast Tybura w roli underdoga to nieporozumienie.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply