FENPolskie MMA

Marcin Naruszczka nokautuje Rafała Haratyka!

Marcin Naruszczka pokonał Rafała Haratyka przez nokaut na gali FEN 11: Warsaw Time.

W starciu dwóch debiutujących w FEN zawodników Marcin Naruszczka (14-5-1) znokautował Rafała Haratyka (6-3-1) w drugiej rundzie walki na gali FEN 11: Warsaw Time.

Już w pierwszych sekundach walki prezentujący o wiele luźniejszy styl walki Haratyk naruszył spiętego Naruszczkę mocną kombinacja w kontrze, ale wkrótce ten odwzajemnił mu się tym samym. Walka przeniosła się do klinczu, gdzie nie działo się wiele. Po przerwaniu impasu przez sędziego obaj znów wdali się w bardzo ostre wymiany pięściarskie – odrobinę precyzyjniejszy był w nich Haratyk, choć jego prawe oko zaczęło się już zamykać po przyjęciu kilku bomb od Naruszczki.

Drugą rundę Naruszczka rozpoczął od obalenia, ale nie był w stanie utrzymać rywala na dole i walka znów trafiła do klinczu. Po tym jak obaj zafundowali sobie nawzajem porcję krótkich kolan na uda, walka przeniosła się na środek klatkoringu. Wywierające presję Haratyk był odrobinę precyzyjniejszy, ale w połowie rundy nastawiający się na kontry Naruszczka potężnym sierpem posłał rywala na deski, dobijając go następnie ciosami z góry!

Zawodnik z Warszawy notuje w ten sposób trzecie zwycięstwo z rzędu, fundując pretendentowi do pasa mistrzowskiego południowoafrykańskiej organizacji EFC pierwszą porażkę od grudnia 2012 roku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button