BellatorPolskie MMA

Marcin Held: „Dave Jansen to dobry przeciwnik”

Marcin Held opowiada o zbliżającej się rewanżowej walce z Davem Jansenem, do której dojdzie na gali Bellator 155.

W swojej bogatej karierze jeden z najlepszych polskich zawodników, Marcin Held, nie miał jeszcze nigdy okazji stoczyć rewanżowej walki. Ulegnie to jednak zmianie już 20 maja, gdy na gali Bellator 155 w Boise ponownie stanie naprzeciwko Dave’a Jansena.

Dobrze, że z Davem Jansenem, że nie wymyślili kogoś innego. Z tego się cieszę.

– stwierdził Held w rozmowie z portalem MMANews.pl.

Wydaje mi się, że ten przeciwnik jest dla mnie dobry. I z marketingowego, i ze sportowego punktu widzenia. Przegrałem z nim, więc rewanż się należy.

On ostatnią walkę też przegrał z Willem Brooksem, czyli z tym zawodnikiem, z którym ja też przegrałem, więc myślę, że będzie dobra walka i ma to sens.

Obaj zmierzyli się po raz pierwszy w marcu 2013 roku w finale turnieju kategorii lekkiej. Po 3-rundowym pojedynku Polak zmuszony był uznać wyższość Amerykanina, na którego jednogłośnie wskazała trójka sędziów punktowych.

Uważam, że byłem go też w stanie pokonać poprzednim razem, tylko parę rzeczy poszło nie tak. Nie dopisało zdrowie przed walką, tam była kontuzja. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, że zdrowie dopisze.

Byłem też aktywniejszym zawodnikiem od naszego ostatniego pojedynku, miałem więcej walk. On tak naprawdę stoczył tylko dwie walki od tego czasu. Cały czas trenowałem. Nie wiem, tak naprawdę, co on robił. Ale ja więcej startowałem, cały czas byłem w treningu, więc mam nadzieję, że bardziej poszedłem do przodu i teraz będę tę walkę w stanie wygrać.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button