Marcin Held vs. Musa Khamanaev na ACB 90

Poznaliśmy nazwisko rywala, z którym Marcin Held zmierzy się w swojej drugiej walce pod sztandarem czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut.

Podczas zaplanowanej na 10 listopada w Moskwie gali ACB 90 Marcin Held (24-7) skrzyżuje rękawice z Musą Khamanaevem (18-5), o czym oficjalnie poinformowała czeczeńska organizacja.
Podczas czerwcowego debiutu pod sztandarem ACB Marcin Held bez problemów poskręcał Callana Pottera. Wcześniej stoczył cztery boje pod sztandarem UFC obronną ręką wychodząc tylko z ostatniego.

30-letni Musa Khamanaev, który ma za sobą występy w takich organizacjach jak Titan FC czy M-1 Global, w ostatnich siedmiu latach przegrał tylko dwie walki – z mocnymi Jasonem Knightem i Lusiem Palomino – zwyciężając dziesięć. Pod sztandarem ACB obronną ręką wyszedł z czterech spośród pięciu pojedynków. Ostatnio był widziany w akcji w listopadzie zeszłego roku, podczas gali ACB 74 wypunktowując weterana UFC Efraina Escudero. Poniżej ta właśnie walka:

*****

Krucjata Conora – czyli jak sprzedać 3 miliony PPV na walce z Khabibem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply