Polskie MMAUFC

Marcin Held: „Przygotowywałem się najlepiej, jak potrafiłem”

Marcin Held podsumowuje przygotowania do walki z Damirem Hadzovicem, z którym zmierzy się podczas gali UFC Fight Night 109.

Szykujący się do niedzielnej walki podczas gali UFC Fight Nigt 109 (transmisja i rozpiska) w Sztokholmie Marcin Held zamieścił na swoim profilu na Facebooku krótką wiadomość, podsumowując swoje przygotowania.

Przygotowania do mojej kolejnej walki przebiegły bardzo dobrze. Tak jak obiecywałem- przygotowywałem się najlepiej jak potrafiłem. Zrobiłem wszystko co mogłem by być w świetnej formie. Mam nadzieje, że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli. W te ostatnie dni do walki zostały już tylko luźne treningi, zrzucanie wagi i odpoczynek :)
Moja walka będzie otwierać gale w Sztokholmie, czyli będę walczył o 16. Tym razem walczę w Europie, wiec nie trzeba będzie wstawać w środku nocy i mam nadzieje, że jeszcze więcej z Was będzie oglądało i kibicowało mi podczas tej ważnej dla mnie walki.

Held przegrał dwie pierwsze walki pod banderą UFC. W debiucie został wypunktowany przez Diego Sancheza, by następnie kontrowersyjnie przegrać niejednogłośną decyzją z Joe Lauzonem.
W stolicy Szwecji polski zawodnik skrzyżuje rękawice z Damirem Hadzovicem, który w pierwszej walce dla UFC padł pod ciosami Mairbeka Taisumova. Przegrany najprawdopodobniej pożegna się z amerykańskim gigantem.

*****

Analizy KSW 39 – Mateusz Gamrot vs. Norman Parke

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button