Polskie MMAUFC

Marcin Held otrzymał propozycję walki na Stadionie Narodowym z byłym zawodnikiem UFC

Wedle nieoficjalnych doniesień pozostający aktualnie bez kontraktu z UFC Marcin Held otrzymał propozycję pojedynku z Piotrem Hallmannem na Narodowej Gali Boksu.

Wraz z pojedynkiem z Nasratem Haqparastem, którego wypunktował w październiku zeszłego roku podczas gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, kontrakt Marcina Helda z organizacją UFC dobiegł końca.

Tyszanin, który przegrał trzy pierwsze walki pod banderą amerykańskiego giganta, nie ukrywa, że jest ze wszech miar zainteresowany podpisaniem nowej umowy.

Kilka dni temu zdradził, że otrzymał zapewnienie ze strony matchmakerów UFC, że dostanie jeszcze swoją okazję, ale póki co nie jest dla Amerykanów priorytetowym zawodnikiem. Dlatego też, nie mając pewności, kiedy – i czy w ogóle! – UFC podpisze z nim nowy kontrakt, Marcin aktywnie próbuje wchodzić na zastępstwa, gdy jakiś zawodnik zmuszony jest wycofać się z walki z powodu kontuzji. Póki co – bez powodzenia.
Okazuje się jednak, że 26-latek otrzymał propozycję występu w Polsce podczas organizowanej przez Marcina Najmana majowej Narodowej Gali Boksu na Stadionie Narodowym, gdzie pojedynki bokserskie będą mieszały się z walkami MMA.

Jak poinformowano w programie Klatka po Klatce, tyszanin otrzymał ofertę walki z byłym zawodnikiem UFC, Piotrem Hallmannem. Wedle doniesień, Płetwal zaakceptował już pojedynek i wszystko zależy teraz od Helda.

Co ciekawe, Piotr Hallamann był gotowy do walki z Marcinem Heldem jeszcze w październiku zeszłego roku, gdy temu ostatniemu przed galą UFC w Gdańsku wypadł rywal w osobie Teemu Packalena.

*****

Analizy KSW 42 – Narkun czy Khalidov? Byk czy matador?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button