Bellator

Mansour Barnaoui poznał rywala w wartym milion dolarów Grand Prix! Powalczy z klubowym kolegą Mateusza Gamrota!

Organizacja Bellator ogłosiła kolejne zestawienie - a w zasadzie dwa - w 8-osobowym Grand Prix wagi lekkiej

W środę organizatorzy ogłosili warty milion dolarów turniej wagi lekkiej, ujawniając też dwa pierwsze ćwierćfinały. W pierwszym aktualny mistrz Usman Nurmagomedov podejmie byłego czempiona UFC Bensona Hendersona, a w drugim Alexandr Shabliy skrzyżuje rękawice z Tofiqiem Musayevem. Obie walki odbędą się w ramach gali Bellator 292, zaplanowanej na 10 marca w San Jose.

Tymczasem w czwartek poznaliśmy dwa kolejne zestawienia w Grand Prix, a także pierwsze szczegóły na temat powrotu Bellatora do Francji.

Gala odbędzie się 12 maja w Paryżu. Wydarzenie zwieńczy starcie byłego mistrza wagi średniej Gegarda Mousasiego (49-8-2) ze zwycięskim w dwóch ostatnich pojedynkach Fabianem Edwardsem (11-2).

Natomiast w co-main evencie w ramach ćwierćfinału Grand Prix Mansour Barnaouoi (20-4) skonfrontuje się z Sidneyem Outlawem (16-5).

Tunezyjski Francuz ma na koncie osiem zwycięstw z rzędu, wszystkie przed czasem. Kilka lat temu wygrał milion dolarów w turnieju Road FC. Powróciwszy po trzech latach absencji, podpisał kontrakt z Bellatorem, dominując Adama Piccolottiego.

Reprezentujący American Top Team Sidney Outlaw ostatniej walki do udanych nie zaliczy. Będąc o włos od pojedynku o pas, przegrał bowiem przez nokaut w ledwie 27 sekund z debiutującym wówczas pod sztandarem amerykańskiej organizacji Tofiqiem Musayevem. Bilans Da Guna w Bellatorze wynosi 4-2.

Tym samym poznaliśmy też ostatni ćwierćfinał turnieju – będzie nim starcie AJ-a McKee z Patrickym Freire. Nie wiadomo natomiast póki co, kiedy do niego dojdzie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button