KSWPolskie MMA

Mamed Khalidov zabiera głos na temat odejścia Joanny Jędrzejczyk z Arrachionu

Mistrz kategorii średniej KSW i największa na polskiej scenie gwiazda MMA, Mamed Khalidov, wypowiedział się na temat opuszczenia przez mistrzynię kategorii muszej UFC Joannę Jędrzejczyk Berkutu Arrachionu Olsztyn.

Zeszłorocznemu odejściu Joanny Jędrzejczyk z olsztyńskiego Berkutu Arrachionu do American Top Team towarzyszyło sporo niejasności – polska zawodniczka przekonywała co prawda na początku, że jej decyzja była podyktowana wyłącznie aspektami marketingowymi i sportowymi, ale szybko wyszło na jaw, że sposób, w jaki Jędrzejczyk rozstała się z klubem, nie do końca przypadł do gustu jej byłym już trenerom.

Kilka miesięcy temu sama Jędrzejczyk dolała oliwy do ognia, w swojej książce Wojowniczka, zarzucając Szymonowi Bońkowskiemu i Pawłowi Derlaczowi, że nieszczególnie się o nią martwili, za najważniejsze uznając prowizje za wygrane walki.
Jak natomiast cała sprawa wygląda z perspektywy największej gwiazdy olsztyńskiego Berkutu Arrachionu, czyli Mameda Khalidova?

To jest jej osobista sprawa. Wolę trenować w Stanach – proszę bardzo. To jest jej wybór. Nie widzę żadnego problemu.

– powiedział Khalidov w rozmowie z portalem MMAnia.pl.

To jest sprawa między nimi (trenerami) i nią tak naprawdę i oni wiedzą, co tam się stało. Odeszła, bo odeszła. W jaki sposób to zrobiła? Ja tego nie będę oceniał. Ja nie jestem od tego, żeby oceniać ludzi. Ja się skupiam na swoim sumieniu – a nie na cudzym sumieniu, więc… To jest jej wybór.

Ja jestem w tym klubie i zostanę. Ja nie zmienię klubu. To jest moja rodzina, kocham swój klub, kocham swoich trenerów. Kocham naszych chłopaków, tę całą atmosferę w klubie. Mam dobry humor, jak tam idę. Jestem szczęśliwy, jak wchodzę na salę. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Tak wyglądają moje relacje z tym klubem.

*****

UFC Fight Night 108 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button