Mairbek Taisumov otrzymuje upominek od przywódcy Czeczenii

Mairbek Taisumov pochwalił się prezentem, jaki wręczył mu prezydent Czeczenii – nowym Mercedesem.

Zawodnik wagi lekkiej UFC Mairbek Taisumov pochwalił się na swoim profilu na Instagramie podarunkiem, jaki ofiarował mu prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrov.

Drodzy przyjaciele! Chcę podzielić się moją radością i serdecznie podziękować Przywódcy Czeczenii Ramzanowi Kadyrowowi, który dał mi prezent. W trakcie swojej kariery nigdy nie widziałem takiego wsparcia sportu.

Czeczeński zawodnik znajduje się obecnie na fali czterech zwycięstw z rzędu – wszystkich przez nokaut – mocno zbliżając się do czołowej piętnastki kategorii lekkiej. Ostatnio, na gali UFC Fight Night 86, nie dał szans Damirowi Hadzovicowi, po zwycięstwie wyrażając gotowość na walkę z czołową dziesiątką z rankingu.

Co ciekawe, niedawno także Khabib Nurmagomedov pochwalił się upominkiem od fana – dagestańskiego milionera działającego w Rosji.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply