Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Maciej Różański zwycięża w Mińsku na ACB 56 – video

Maciej Różański nie dał szans Dmitry’owi Voitovowi podczas gali ACB 56 w Mińsku, odklepując go w drugiej rundzie walki.

Maciej Różański (9-1) podczas gali ACB 56 w Mińsku – w swoim debiucie pod banderą czeczeńskiej organizacji – poddał Białorusina Dmitry’a Voitova (16-6).
Już w pierwszych sekundach walki Voitov posadził naszego zawodnika na deskach soczystym sierpem, rzucając się potem do szalonych ataków – już w stójce, po powrocie Rożańskiego na nogi – aby go dobić. Obaj wdali się w ostre wymiany, w których sierpy świszczały na lewo i prawo. Polak zainkasował kilka ciosów, ale przetrwał i odpowiedział własnymi. Mieszający pozycję klasyczną z odwrotną Białorusin prezentował się jednak lepiej, w płaszczyźnie bokserskiej będąc szybszym i precyzyjniejszym. Ochoczo atakował też korpus naszego zawodnika, dobrym balansem unikając większości ciosów. Pomimo tego Różański nie tracił rezonu, starając się atakować – i nawet kilka razy dosięgnął rywala ciosami. Na 40 sekund przed końcem Polak, instruowany z narożnika, zdołał ładnie zejść pod ciosami i przewrócić Białorusina, z półgardy go kontrolując i od czasu do czasu obijając.

Polski zawodnik bardzo dobrze rozpoczął drugą odsłonę, kilkoma ciosami dosięgając szczęki zmęczonego już Białorusina. Potem był bliski przewrócenia rywala, ale ten perfidnie przytrzymał się siatki, za co dostał tylko słowne ostrzeżenie. Walka wróciła na środek klatki. Obaj wdali się w ostre wymiany, obaj trafili. Nasz zawodnik jednak był agresorem, wywierając presję na coraz bardziej zmęczonym rywalu i stopniowo przejmując stery pojedynku w swoje ręce. Szybko ponownie zamknął go na siatce, a tam obalił – gdy natomiast Voitov próbował wstawać, Różański zaszedł mu plecy, zapiął ciasne duszenie i zmusił do klepania.

Video za Jolassanda

Tym samym reprezentant Berserkers Teamw raca na ścieżkę zwycięstw, udanie rozpoczynając przygodę z Absolute Championship Berkut.

Cała walka poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=DlHMLpSMjCw

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button