Bellator

Maciej Różański pokonany w San Diego na gali Bellator 300 – przegrał z Dovletdzhanem Yagshimuradovem

Maciej Różański nie zaliczy do udanych eskapady do San Diego na galę Bellator 300 – Polak przegrał na pełnym dystansie z Dovletdzhanem Yagshimuradovem.
Maciej Różański (14-5) miał swój moment w drugiej rundzie walki z Dovletdzhanem Yagshimuradovem (21-7-1) podczas gali Bellator 300 w San Diego, ale nie był w stanie go wykorzystać i skończył zawody na tarczy.
W pierwszej rundzie Różański był stroną atakującą, zmuszając rywala do walki ze wstecznego – ale to zawodnik z Turkmenistanu – wyraźnie ruchliwszy i szybszy – był skuteczniejszy. Yagshimuradov dobrze pracował na nogach, świetnie amortyzując uderzenia Polaka, nawet gdy te dochodziły celu. Sam odpalał krótkie, ostre kombinacje, nierzadko skuteczne. Grzmotnął też Różańskiego ładną obrotówką na głowę. Wydawało się, że Polakowi brakuje narzędzi, aby zagrozić kreatywnemu Turkmenowi.

Jednak do drugiej odsłony Maciej wyszedł z mocnym postanowieniem poprawy, podkręcając jeszcze tempo. I opłaciło się – zagnawszy Yagshimuradova na ogrodzenie, okrutnie naruszył go kombinacją ciosów na korpus i głowę. Widząc szalejący błędnik rywala, Różański podkręcił tempo, szukając kolejnych uderzeń, ale przesadził i skończył obalony. W parterze Turkmen dobrze kontrolował Polaka, a gdy Różański w końcu wrócił na nogi, Yagshimuradov był już w pełni sił. W stójce rozdawał karty.Berserker nacierał od początku rundy trzeciej, ale Yagshimuradov był szybszy, skuteczniejszy. Z czasem Turkmen przeniósł walkę do parteru, gdzie do jej końca kontrolował i okolicznościowo obijał polskiego zawodnika, na koniec fundując mu jeszcze duże rozcięcie. Twarz Macieja zalała się krwią.

Sędziowie wątpliwości nie mieli, punktując pojedynek dla zawodnika z Turkmenistanu w stosunku 2 x 29-28, 30-27. 34-latek odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu. Jego bilans pod sztandarem Bellatora wynosi 3-2.

Maciej Różański doznał drugiej kolejnej porażki. Jego rekord w klatce amerykańskiej organizacji wynosi 1-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button