Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Maciej Różański dominuje i poddaje na ACB 84 – video

Maciej Różański powrócił na drogę zwycięstw, poddając Dana Hope’a podczas gali ACB 84 w Bratysławie.

Maciej Różański (10-2) pokonał przez poddanie w drugiej rundzie debiutującego pod banderą ACB Dana Hope’a (14-9) podczas gali ACB 84 w Bratysławie.

Różański od razu ruszył po obalenie i dopiął swego, przewracając Hope’a pod siatką. Miał jednak problemy z rozciągnięciem go. Po półtorej minuty Brytyjczyk wrócił na nogi, pozostając jednak przyszpilonym do siatki. Berserker przeniósł ponownie walkę do parteru, unieruchamiając rywala pod siatką – Hope cały czas jednak nie dawał się ułożyć, walcząc o powrót na nogi. Na półtorej minuty przed końcem Brytyjczyk wstał, ale zainkasował sporo uderzeń na rozerwanie klinczu. Walka przeniosła się na środek klatki, gdzie Hope spróbował obalenia – Różański z łatwością je wybronił, zachodząc biernemu rywalowi za plecy. Polak poszukał balachy, ale bez powodzenia – oddał pozycję, znajdując się na plecach. Z tej pozycji raz jeszcze spróbował balachy, ale Hope ponownie wyszedł z tego zagrożenia obronną ręką.

Brytyjczyk poszukał obalenia na otwarcie drugiej rundy, ale zostało ono wybroniona, a chwilę potem Różański, zdzieliwszy jeszcze rywala serią uderzeń, sam położył go na plecach, trafiając do półgardy. Z czasem Polak utorował sobie drogę do dosiadu, następnie, na półtorej minuty przed końcem rundy, zajmując plecy rywala. W samej końcówce Maciej, mocno rozbiwszy wcześniej rywala, złapał ciasną balachę, zmuszając Hope’a do klepania.

*****

Kompendium wiedzy – UFC 223

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button