Luke Rockhold zabrał głos po porażce z Yoelem Romero


Były mistrz kategorii średniej Luke Rockhold w krótkim wpisie w mediach społecznościowych skomentował porażkę z Yoelem Romero podczas gali UFC 221.

Pierwotnie Luke Rockhold miał w walce wieczoru australijskiej gali UFC 221 w Perth miał skrzyżować pięści z mistrzem Robertem Whittakerem, ale kontuzja Nowozelandczyka pokrzyżowała te plany.
W miejsce mistrza do oktagonu desygnowano Yoela Romero, który okazał się katem Amerykanina. Ten ostatni radził sobie co prawda bardzo przyzwoicie w pierwszych dwóch rundach, tańcząc wokół Kubańczyka i ostrzeliwując go z dystansu, ale w trzeciej rundzie Żołnierz Boga w końcu go dopadł i ubił soczystym lewym.

Wyniki UFC 221: Yoel Romero ubił Luke’a Rockholda – video

Rockhold nie rozmawiał po walce z mediami, ale opublikował krótki wpis w mediach społecznościowych.

Szacunek dla Romero. Człowiek jest ze stali.

Na tę chwilę nie wiadomo nic o dalszych sportowych planach Rockholda, który przed walką zapowiadał, że jego przejście do kategorii półciężkiej jest nieuchronne.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #12 na żywo od 21:00


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *