Bukmacher MMA

Liga Bukmachera – rusza rejestracja!

Startujemy z drugim, zrewolucjonizowanym sezonem Ligi Bukmachera!

Miło mi poinformować, że rejestracja do drugiego sezonu Ligi Bukmachera zostaje otwarta! Potrwa ona do soboty 16 sierpnia do godziny 20:00.

By dołączyć do gry, należy zarejestrować się, co można uczynić, przechodząc TUTAJ.

Należy podać swój nick, e-mail (ważne, aby był poprawny, bo otrzymacie na niego link aktywujący konto!) oraz hasło do logowania. Po chwili powinniście otrzymać na podany e-mail wiadomość z linkiem do aktywacji konta (może trafić do spamu, więc sprawdźcie dokładnie swoją skrzynkę).

W drugim sezonie czekają Was wielkie zmiany, które pozwolą zautomatyzować, uprościć i skrócić w czasie wszystkie czynności związane zarówno z obstawianiem walk, jak i z publikacją wyników oraz podsumowań. De facto otrzymujecie aplikację, która jak żywo przypomina strony internetowe bukmacherów, a na dodatek wzbogacona jest o szereg statystyk oraz umożliwia to, co kluczowe – rywalizację z innymi graczami.

Po zalogowaniu się traficie do aplikacji, która nie wymaga szerszego omówienia, bo wszystko tam jest intuicyjne.

Są już dodane walki do pierwszej typowanej przez nas gali czyli UFC Fight Night 47, która odbędzie się 16 sierpnia (sezon kończymy galą UFC Fight Night 54 4 października). Można zatem obstawiać walki już teraz, ale lojalnie uprzedzam, że nie ma już mowy o żadnych pomyłkach czy zmianach. Raz postawionej walki nie da się cofnąć. Nie bójcie się jednak potestować aplikację – aby obstawić walkę, należy bowiem potwierdzić kilka kroków:

1) W zakładce „Walki” zaznaczamy interesujący nas typ/typy – z prawej strony wyskakuje nam wówczas okienko z podsumowaniem zakładu.
2) W rzeczonym okienku w polu „Stawka” wpisujemy kwotę, za jaką chcemy postawić dany zakład – można stawiać za dowolną dostępną kwotę – np. 3.59 zł
3) Po wpisaniu „Stawki” klikamy „Dalej”, co prowadzi nas do nowej strony.
4) Na niej widzimy podsumowanie zakładu i przycisk „Zatwierdź kupon”, który ostatecznie i nieodwracalnie… zatwierdza kupon. Jeśli jednak się rozmyślimy przed zatwierdzeniem kuponu, klikamy „Anuluj” i wówczas wracamy do punktu wyjścia.

Zawsze zatem możecie dojść do kroku czwartego i nie zatwierdzać kuponu, by po prostu bliżej poznać aplikację.

By dowiedzieć się więcej o tym sezonie, zapraszam do krótkiego Regulaminu i Zasad.

Wszelkie uwagi, pytania, komentarze na temat samej Ligi oraz aplikacji proszę zadawać w tym temacie.

Powiązane artykuły

Komentarze: 43

 1. Ok, rozwiązanie na szybko:

  ten link aktywacyjny rozpoczyna się od:

  „http://www.lowking.pl/bukmachermma/” i to jest ten feralny fragment, który powoduje, że link nie działa. Trzeba więc skopiować link aktywacyjny BEZ tego zacytowanego fragmentu czyli kopiujemy tylko to, co jest po nim, czyli: „http://www.lowking.pl/bukmachermma/front/activate?…” a w miejscu wielokropków taki długi numer. Wklejamy to wszystko w pasek przeglądarki i aktywujemy. I potem działa już normalnie wszystko.

  Pracujemy nad tym, żeby to naprawić jak najszybciej.

 2. Uwaga!!! Rozwiązałem chyba ten problem. U mnie wyskakiwał ten komunikat, ale problemem były 2 linki „zbite” w 1. Wystarczy skopiować ten drugi, wkleić i przejść. Jeśli zadziała, nie musicie dziękować;)

 3. Tak, dokładnie. Znalazłem ten fragment kodu – jeśli ktoś tutaj zna PHP, prośba o kontakt, bo sprawę można załatwić szybko, usuwając odpowiedni kod, ale u mnie PHP leży i kwiczy, więc…

 4. Puczi:

  1) Aplikacja jest na tyle elastyczna, że mogę ustawić dokładną godzinę każdej walki, więc teoretycznie można by też stawiać w trakcie gali, ale przynajmniej w pierwszej kolejce odrobinę to uprościmy i stawiać można do soboty do godziny 22:00.

  2) A jak uważasz, że byłoby lepiej? Publikować wszystkie kursy jednym rzutem, np. w czwartek (na ogół wtedy są już dostępne)? Dodawać systematycznie zgodnie z tym, jak dodawane są na bestfightodds.com? Ze zmianą kursów myślałem nad ustaleniem po prostu jednego/dwóch dni aktualizacji – czyli np. w środę/czwartek wrzucam wszystkie walki i kursy i w sobotę rano aktualizuję kursy zgodnie z aktualnymi. Ale tutaj jestem otwarty na dyskusję.

 5. Ja poszedłbym w stronę uproszczenia. Najlepiej gdyby wszystkie kursy były podane razem. A aktualizacja w sobotę brzmi nieźle. Wydaje mi się, że skoro kasa jest wirtualna, to i zasady możemy mieć nieco odmienne od bukmacherów.

 6. Wydaje mi się, że aktualizacje co 2-3 dni byłyby dobre. Przy czym nie ma sensu tracić czas na walki, w których zmiany dotyczą setnych części. Inaczej sprawa wygląda, jeśli zmienią się o części dziesiętne. W skrócie – sprawdzasz bestfightoddsa co 2 dni i jeśli widzisz, że kurs na Boetscha spadł do 2.7, to zmieniasz. Jeżeli kurs na Badera wzrósł z 1.61 do 1.63 to olewasz.
  A możliwość ustalenia konkretnej godziny walki przy obstawianiu jest bardzo fajną opcją, np jeśli wejdzie mi jedna walka, to wtedy postawię drugą – inaczej bym nie ryzykował. Dlatego jestem za.

 7. Mam wniosek, tylko nie wiem czy da się jeszcze coś z tym zrobić. W zakładce tabela już teraz wyświetlają się statystyki podjętych przez poszczególnych graczy zakładów. Naturalnie nie ma konkretnych typów, ale można sprawdzić kto obstawia za ile i ile ma potencjalnie do wygrania. Na ten moment nie ma to wielkiego znaczenia, ale wyobraźmy sobie, że w końcowej fazie rozgrywek o zwycięstwo rywalizują dwaj gracze, a walka jest zacięta. Przy obecnym ustawieniu dałoby się podejrzeć jak obstawia rywal, bez szczegółów, ale jednak. Myślę, że uczciwiej byłoby takie dane ujawniać po rozliczeniu zakładów.

  1. W ogóle przepraszam za offtopic ale to co robicie na tym portalu wymaga mega pokłonów. Jestem początkującym fanem tego sportu i naturalną koleją rzeczy o wielu niuansach dopiero się dowiaduję, więc dobra publicystyka jest dla mnie równie cenna jak kolejne obejrzane gale. Co więcej daje równą frajdę. Piąteczka :)

 8. Najchętniej aktualizację robiłbym każdego dnia, tylko że problem jest taki, że czasowo nie zawsze mogę wyrabiać i dlatego właśnie gdybyśmy przyjęli tylko jeden dzień na aktualizację – np. dzień gali – to byłoby łatwiej. W pierwszej kolejce tego nie zrobimy, bo już poszło trochę kuponów i byłoby to nie fair, ale od drugiej – dlaczego nie!

  Z ustaleniem godziny też mi się to podoba, ale jest jedno drobne „ale” – czasami walki odbywają się wcześniej niż zaplanowano. Może to doprowadzić do sytuacji, że walka, która już się zakończyła, nadal byłaby możliwa do obstawiania… Może po prostu podzielić to na zasadzie, że jeśli karta wstępna rusza o 23, to do 23 typujemy ją, a kartę główną tam od 2 czy 3? Żeby nie każdą walkę osobno, ale osobno kartę wstępną i główną.

  Dzięki za miłe słowa, smartwentcrazy! Co do tabeli – da się faktycznie podejrzeć, kto za ile obstawia w danej kolejce (chociaż od drugiej będzie to wymagać już pewnego researchu), ale nie ma możliwości sprawdzenia potencjalnej wygranej. „MxK” odnosi się do przeszłości i oznacza Maksymalny Trafiony Kurs, natomiast „ŚK” oznacza średni kurs wszystkich zakładów i faktycznie aktualizuje się z każdym stawianym kuponem, ale… od drugiej kolejki dojście do tego, za ile kto postawił w danej kolejce, będzie cholernie trudne, by nie rzec – nierealne. Co najwyżej – przy pewnym researchu – można będzie ocenić, czy kursy, na które postawił są powyżej jego dotychczasowej średniej czy też poniżej, ale to dość skąpe informacje jednak.

  Tym niemniej – cenna uwaga! Jestem też ciekawy opinii innych na temat tabeli/statystyk.

 9. Puczi, to jest jakaś opcja, może uda się to wprowadzić już przy najbliższej gali.

  Przy okazji, problem z linkiem rozwiązany :)

  Dodałem też wyskakujące okienko po wejściu na stronę, aby zebrać jak najwięcej uczestników. Wyskakuje tylko raz na sesję, więc nie powinno zbytnio utrudniać nawigacji – w sobotę zresztą je deaktywuję, bo zamykamy wtedy rejestrację.

Dodaj komentarz

Back to top button