Liga Bukmachera – rusza rejestracja!

Startujemy z drugim, zrewolucjonizowanym sezonem Ligi Bukmachera!

Miło mi poinformować, że rejestracja do drugiego sezonu Ligi Bukmachera zostaje otwarta! Potrwa ona do soboty 16 sierpnia do godziny 20:00.

By dołączyć do gry, należy zarejestrować się, co można uczynić, przechodząc TUTAJ.

Należy podać swój nick, e-mail (ważne, aby był poprawny, bo otrzymacie na niego link aktywujący konto!) oraz hasło do logowania. Po chwili powinniście otrzymać na podany e-mail wiadomość z linkiem do aktywacji konta (może trafić do spamu, więc sprawdźcie dokładnie swoją skrzynkę).

W drugim sezonie czekają Was wielkie zmiany, które pozwolą zautomatyzować, uprościć i skrócić w czasie wszystkie czynności związane zarówno z obstawianiem walk, jak i z publikacją wyników oraz podsumowań. De facto otrzymujecie aplikację, która jak żywo przypomina strony internetowe bukmacherów, a na dodatek wzbogacona jest o szereg statystyk oraz umożliwia to, co kluczowe – rywalizację z innymi graczami.

Po zalogowaniu się traficie do aplikacji, która nie wymaga szerszego omówienia, bo wszystko tam jest intuicyjne.

Są już dodane walki do pierwszej typowanej przez nas gali czyli UFC Fight Night 47, która odbędzie się 16 sierpnia (sezon kończymy galą UFC Fight Night 54 4 października). Można zatem obstawiać walki już teraz, ale lojalnie uprzedzam, że nie ma już mowy o żadnych pomyłkach czy zmianach. Raz postawionej walki nie da się cofnąć. Nie bójcie się jednak potestować aplikację – aby obstawić walkę, należy bowiem potwierdzić kilka kroków:

1) W zakładce „Walki” zaznaczamy interesujący nas typ/typy – z prawej strony wyskakuje nam wówczas okienko z podsumowaniem zakładu.
2) W rzeczonym okienku w polu „Stawka” wpisujemy kwotę, za jaką chcemy postawić dany zakład – można stawiać za dowolną dostępną kwotę – np. 3.59 zł
3) Po wpisaniu „Stawki” klikamy „Dalej”, co prowadzi nas do nowej strony.
4) Na niej widzimy podsumowanie zakładu i przycisk „Zatwierdź kupon”, który ostatecznie i nieodwracalnie… zatwierdza kupon. Jeśli jednak się rozmyślimy przed zatwierdzeniem kuponu, klikamy „Anuluj” i wówczas wracamy do punktu wyjścia.

Zawsze zatem możecie dojść do kroku czwartego i nie zatwierdzać kuponu, by po prostu bliżej poznać aplikację.

By dowiedzieć się więcej o tym sezonie, zapraszam do krótkiego Regulaminu i Zasad.

Wszelkie uwagi, pytania, komentarze na temat samej Ligi oraz aplikacji proszę zadawać w tym temacie.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

43 Comments

 1. PsiCore

  9 sierpnia 2014 at 20:36

  Jak próbuję kliknąć na link, który dostaję na maila, to wyskakuje mi, że taka strona nie istnieje

 2. Bolt

  9 sierpnia 2014 at 20:41

  Niestety mam ten sam problem.

 3. naiver

  9 sierpnia 2014 at 21:46

  Damn, pracujemy nad tym, żeby było dobrze..

 4. naiver

  9 sierpnia 2014 at 22:12

  Ok, rozwiązanie na szybko:

  ten link aktywacyjny rozpoczyna się od:

  „http://www.lowking.pl/bukmachermma/” i to jest ten feralny fragment, który powoduje, że link nie działa. Trzeba więc skopiować link aktywacyjny BEZ tego zacytowanego fragmentu czyli kopiujemy tylko to, co jest po nim, czyli: „http://www.lowking.pl/bukmachermma/front/activate?…” a w miejscu wielokropków taki długi numer. Wklejamy to wszystko w pasek przeglądarki i aktywujemy. I potem działa już normalnie wszystko.

  Pracujemy nad tym, żeby to naprawić jak najszybciej.

 5. T9X

  9 sierpnia 2014 at 22:13

  Uwaga!!! Rozwiązałem chyba ten problem. U mnie wyskakiwał ten komunikat, ale problemem były 2 linki „zbite” w 1. Wystarczy skopiować ten drugi, wkleić i przejść. Jeśli zadziała, nie musicie dziękować;)

 6. T9X

  9 sierpnia 2014 at 22:15

  O widzę, że Naiver mnie wyprzedził;)

 7. Wewiur

  9 sierpnia 2014 at 22:21

  T9X ma rację. Należy skopiować tylko drugą część z linku (od http i bez kropki na końcu).
  Swoją drogą dzięki za pomoc

 8. naiver

  9 sierpnia 2014 at 22:57

  Tak, dokładnie. Znalazłem ten fragment kodu – jeśli ktoś tutaj zna PHP, prośba o kontakt, bo sprawę można załatwić szybko, usuwając odpowiedni kod, ale u mnie PHP leży i kwiczy, więc…

 9. zychal

  9 sierpnia 2014 at 23:35

  ja czekam na maila i nie mam go ani w odbiorczej ani w spamie ..

 10. Puczi

  10 sierpnia 2014 at 11:00

  Super, zarejestrowałem się.
  2 pytania Naiver:
  1. do kiedy można stawiać?
  2. czy kursy będą ulegać zmianie?

 11. zychal

  10 sierpnia 2014 at 11:17

  udalo i mi sie :)

 12. naiver

  10 sierpnia 2014 at 11:37

  Puczi:

  1) Aplikacja jest na tyle elastyczna, że mogę ustawić dokładną godzinę każdej walki, więc teoretycznie można by też stawiać w trakcie gali, ale przynajmniej w pierwszej kolejce odrobinę to uprościmy i stawiać można do soboty do godziny 22:00.

  2) A jak uważasz, że byłoby lepiej? Publikować wszystkie kursy jednym rzutem, np. w czwartek (na ogół wtedy są już dostępne)? Dodawać systematycznie zgodnie z tym, jak dodawane są na bestfightodds.com? Ze zmianą kursów myślałem nad ustaleniem po prostu jednego/dwóch dni aktualizacji – czyli np. w środę/czwartek wrzucam wszystkie walki i kursy i w sobotę rano aktualizuję kursy zgodnie z aktualnymi. Ale tutaj jestem otwarty na dyskusję.

 13. T9X

  10 sierpnia 2014 at 11:47

  Ja poszedłbym w stronę uproszczenia. Najlepiej gdyby wszystkie kursy były podane razem. A aktualizacja w sobotę brzmi nieźle. Wydaje mi się, że skoro kasa jest wirtualna, to i zasady możemy mieć nieco odmienne od bukmacherów.

 14. Puczi

  10 sierpnia 2014 at 11:51

  Wydaje mi się, że aktualizacje co 2-3 dni byłyby dobre. Przy czym nie ma sensu tracić czas na walki, w których zmiany dotyczą setnych części. Inaczej sprawa wygląda, jeśli zmienią się o części dziesiętne. W skrócie – sprawdzasz bestfightoddsa co 2 dni i jeśli widzisz, że kurs na Boetscha spadł do 2.7, to zmieniasz. Jeżeli kurs na Badera wzrósł z 1.61 do 1.63 to olewasz.
  A możliwość ustalenia konkretnej godziny walki przy obstawianiu jest bardzo fajną opcją, np jeśli wejdzie mi jedna walka, to wtedy postawię drugą – inaczej bym nie ryzykował. Dlatego jestem za.

 15. smartwentcrazy

  10 sierpnia 2014 at 12:13

  Mam wniosek, tylko nie wiem czy da się jeszcze coś z tym zrobić. W zakładce tabela już teraz wyświetlają się statystyki podjętych przez poszczególnych graczy zakładów. Naturalnie nie ma konkretnych typów, ale można sprawdzić kto obstawia za ile i ile ma potencjalnie do wygrania. Na ten moment nie ma to wielkiego znaczenia, ale wyobraźmy sobie, że w końcowej fazie rozgrywek o zwycięstwo rywalizują dwaj gracze, a walka jest zacięta. Przy obecnym ustawieniu dałoby się podejrzeć jak obstawia rywal, bez szczegółów, ale jednak. Myślę, że uczciwiej byłoby takie dane ujawniać po rozliczeniu zakładów.

  • smartwentcrazy

   10 sierpnia 2014 at 12:19

   W ogóle przepraszam za offtopic ale to co robicie na tym portalu wymaga mega pokłonów. Jestem początkującym fanem tego sportu i naturalną koleją rzeczy o wielu niuansach dopiero się dowiaduję, więc dobra publicystyka jest dla mnie równie cenna jak kolejne obejrzane gale. Co więcej daje równą frajdę. Piąteczka :)

 16. T9X

  10 sierpnia 2014 at 13:21

  Sory, że osobno, ale zapomniałem wcześniej. Przydałby się link\odnośnik do strony logowania w widocznym miejscu np na pasku na górze.

 17. naiver

  10 sierpnia 2014 at 17:19

  Najchętniej aktualizację robiłbym każdego dnia, tylko że problem jest taki, że czasowo nie zawsze mogę wyrabiać i dlatego właśnie gdybyśmy przyjęli tylko jeden dzień na aktualizację – np. dzień gali – to byłoby łatwiej. W pierwszej kolejce tego nie zrobimy, bo już poszło trochę kuponów i byłoby to nie fair, ale od drugiej – dlaczego nie!

  Z ustaleniem godziny też mi się to podoba, ale jest jedno drobne „ale” – czasami walki odbywają się wcześniej niż zaplanowano. Może to doprowadzić do sytuacji, że walka, która już się zakończyła, nadal byłaby możliwa do obstawiania… Może po prostu podzielić to na zasadzie, że jeśli karta wstępna rusza o 23, to do 23 typujemy ją, a kartę główną tam od 2 czy 3? Żeby nie każdą walkę osobno, ale osobno kartę wstępną i główną.

  Dzięki za miłe słowa, smartwentcrazy! Co do tabeli – da się faktycznie podejrzeć, kto za ile obstawia w danej kolejce (chociaż od drugiej będzie to wymagać już pewnego researchu), ale nie ma możliwości sprawdzenia potencjalnej wygranej. „MxK” odnosi się do przeszłości i oznacza Maksymalny Trafiony Kurs, natomiast „ŚK” oznacza średni kurs wszystkich zakładów i faktycznie aktualizuje się z każdym stawianym kuponem, ale… od drugiej kolejki dojście do tego, za ile kto postawił w danej kolejce, będzie cholernie trudne, by nie rzec – nierealne. Co najwyżej – przy pewnym researchu – można będzie ocenić, czy kursy, na które postawił są powyżej jego dotychczasowej średniej czy też poniżej, ale to dość skąpe informacje jednak.

  Tym niemniej – cenna uwaga! Jestem też ciekawy opinii innych na temat tabeli/statystyk.

 18. Puczi

  10 sierpnia 2014 at 17:26

  Faktycznie wcześniejsze skończenia mogą być problemem, ale chyba dobrym rozwiązaniem będzie kompromis – np kolejne walki karty głównej można stawiać do 4.00, 4.15, 4.30, 4.45, 5.00?

  • Tens

   11 sierpnia 2014 at 10:23

   Tylko co jak któraś walka w ostatniej chwili wypadnie i przesunie się godzinowo reszta, np. walki do 4.00 i 4.15 zostają anulowane i główna karta zaczyna się od tej do 4.30.

 19. naiver

  10 sierpnia 2014 at 21:14

  Puczi, to jest jakaś opcja, może uda się to wprowadzić już przy najbliższej gali.

  Przy okazji, problem z linkiem rozwiązany :)

  Dodałem też wyskakujące okienko po wejściu na stronę, aby zebrać jak najwięcej uczestników. Wyskakuje tylko raz na sesję, więc nie powinno zbytnio utrudniać nawigacji – w sobotę zresztą je deaktywuję, bo zamykamy wtedy rejestrację.

 20. turysta

  11 sierpnia 2014 at 20:22

  Naiver daloby by rade jeszcze raz ten link wytrzasnac?Zalapalem sie jeszcze na wadliwy,robilem porzadki w poczcie i …tak jakos wyszlo:)

  • naiver

   11 sierpnia 2014 at 20:38

   Z linka, który otrzymałeś, wykasuj „http://www.lowking.pl/bukmachermma/” na początku, a resztę skopiuj i wklej w pasek wyszukiwarki – i pójdzie. Daj znać, czy Ci się udało.

 21. turysta

  11 sierpnia 2014 at 20:42

  Dzieki tylko ze ja link skasowalem.

 22. turysta

  11 sierpnia 2014 at 22:10

  Ok,przepraszam z problem.

 23. turysta

  11 sierpnia 2014 at 22:11

  *za

 24. naiver

  11 sierpnia 2014 at 22:14

  To nie problem. Możesz się też ewentualnie zarejestrować na jakiś inny email, jeśli nie chcesz czekać do czwartku.

 25. PAN EM

  12 sierpnia 2014 at 10:33

  Naiver, do kiedy trzyma podać typy?

  • naiver

   12 sierpnia 2014 at 18:53

   Do 22:00 w sobotę. Może to odrobinę wydłużę, ale jeśli tak się stanie, to jeszcze dam znać. W czwartek pewnie pojawi się jeszcze temat osobny o pierwszej kolejce.

 26. Brt

  12 sierpnia 2014 at 23:50

  Witam, jest przewidziana jakaś nagroda dla zwycięzcy sezonu?

 27. bones

  14 sierpnia 2014 at 22:13

  Naiver, nie dostałem linka aktywacyjnego, czy mógłbyś go wysłac rsz jeszcze?

 28. bones

  14 sierpnia 2014 at 22:28

  Działa, wielkie dzięki ;)

 29. Domer

  15 sierpnia 2014 at 12:27

  Jest gdzieś link/zakładka żeby wejść na swoje konto do typowania? Wchodzą w zakładkę liga przenosi mnie do starej tabeli.

 30. Domer

  15 sierpnia 2014 at 16:30

  Dzięki.

 31. Visu

  16 sierpnia 2014 at 11:42

  Swietnie to dziala od strony technicznej, brawo! Oczywiscie dolaczam do rywalizacji ;)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply