Bukmacher MMA

Liga Bukmachera – sezon III

Startujemy z trzecim sezonem jedynych w swoim rodzaju rozgrywek w ramach Ligi Bukmachera!

Miło mi poinformować, że rejestracja do trzeciego sezonu Ligi Bukmachera zostaje otwarta! Potrwa ona do soboty 31 stycznia do godziny 20:00. Pierwszą galą, na której można roztrwonić swoje środki, jest UFC 183 – Silva vs Diaz.

Nagrody, czyli… You eat what you kill

W poprzedni sezonie zwycięzca mógł wybrać sobie dowolne nagrody za kwotę, którą ugrał w sezonie i nie inaczej będzie tym razem. Triumfator zdobędzie nagrody o wartości równej temu, co wypracuje w ciągu sezonu.

Rezerwuję sobie jednak prawo do tego, by odrobinę je zmniejszyć, jeśli trafi nam się bukmacherski zabijaka, który pomnoży kilkunastokrotnie bazowe 50 zł… Nie chciałbym odejść z torbami, rozumiecie…

Posiadasz już konto w naszej aplikacji?

Jeśli braliście już udział w poprzednim sezonie Ligi Bukmachera lub Typera MMA, dołączacie do zabawy, po prostu logując się TUTAJ. Jeśli zapomnieliście swoich danych, prośba o kontakt, zresetujemy je.

Nie posiadasz jeszcze konta w naszej aplikacji?

Jeśli natomiast jeszcze nie braliście udziału ani w Lidze Bukmachera, ani w Typerze MMA (czyli nie macie konta w aplikacji, która obsługuje te rozgrywki), zapraszamy do zarejestrowania się TUTAJ.

Należy podać swój nick, e-mail (ważne, aby był poprawny, bo otrzymacie na niego link aktywujący konto!) oraz hasło do logowania. Po chwili powinniście otrzymać na podany e-mail wiadomość z linkiem do aktywacji konta (może trafić do spamu, więc sprawdźcie dokładnie swoją skrzynkę).

Długość sezonu

Trzeci sezon potrwa siedem kolejek. Startujemy już w tę sobotę od gali UFC 183 – Silva vs Diaz, kończymy sezon galą UFC Fight Night 62 – Assuncao vs Barao, która odbędzie się 21 marca. W międzyczasie będziemy też pewnie typować KSW 30 oraz być może Bellatora.

Jak grać?

Po zalogowaniu się traficie do aplikacji, która nie wymaga szerszego omówienia, bo wszystko tam jest intuicyjne.

Walki do pierwszej typowanej przez nas gali czyli wspomnianej UFC 183 – Silva vs Diaz, są już dodane. Gala odbędzie się 31 stycznia. Można zatem obstawiać już teraz, ale lojalnie uprzedzam, że po zatwierdzeniu typów nie ma możliwości ich zmiany. Raz postawionej walki nie da się cofnąć.

Przypominam, że nie ma oczywiście obowiązku obstawiania wszystkich walk.

Jak obstawiamy?

Aby obstawić pojedynek, należy potwierdzić kilka kroków:

1) W zakładce „Walki” zaznaczamy interesujący nas typ/typy – z prawej strony wyskakuje nam wówczas okienko z podsumowaniem zakładu.
2) W rzeczonym okienku w polu „Stawka” wpisujemy kwotę, za jaką chcemy postawić dany zakład – można stawiać za dowolną dostępną kwotę – np. 3.59 zł
3) Po wpisaniu „Stawki” klikamy „Dalej”, co prowadzi nas do nowej strony.
4) Na niej widzimy podsumowanie zakładu i przycisk „Zatwierdź kupon”, który ostatecznie i nieodwracalnie zatwierdza kupon. Jeśli jednak rozmyślimy się przed zatwierdzeniem kuponu, klikamy „Anuluj” i wówczas wracamy do punktu wyjścia.

Zawsze zatem możecie dojść do kroku czwartego i nie zatwierdzać kuponu, by po prostu bliżej poznać aplikację.

By dowiedzieć się więcej o tym sezonie, zapraszam do krótkiego Regulaminu i Zasad.

Wszelkie uwagi, pytania, komentarze na temat samej Ligi oraz aplikacji proszę zadawać w tym temacie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button