UFC

Leon Edwards wykpił raperskie umiejętności Tyrona Woodleya – były mistrza zrugał go w odpowiedzi

Intensyfikują się medialne relacje pomiędzy Tyronem Woodleyem i Leonem Edwardsem, którzy zmierzą się w marcu w Londynie.

Przed kilkoma dniami Tyron Woodley i Leon Edwards w nieszczególnie zawoalowany sposób zasugerowali, że skrzyżują rękawice podczas marcowej gali UFC w Londynie.

Zobacz także: Dan Hardy w szoku – upiorny uraz Aleksandara Rakicia w walce z Volkanem Oezdemirem

Rozpędzonemu serią aż ośmiu zwycięstw Jamajczykowi nadal daleko jednak do miana giganta medialnego, ale… Stara się. Robi, co może, aby ten stan rzeczy zmienić.

W jednym z najnowszych wpisów wziął na ruszt T-Wooda – a konkretnie jego karierę raperską…

https://www.instagram.com/p/B6nXTrnAb-u/

Tyronie Woodleyu, przynajmniej będziesz mógł zdać się na swoją karierę raperską po marcu 😂

Na sążnistą odpowiedź ze strony byłego mistrza nie trzeba było długo czekać.

Lepiej zamknij japę, bo nie podpiszę kontraktu na walkę, niedorajdo. Nikt cię nie zna, nikogo nie interesujesz. Jesteś pizdą i zjadłeś trójkę z napojem, co było twoim najbardziej chwalebnym osiągnięciem.

Leonie Edwardsie, przestać uczepiać się innych, żeby dodać trochę do 50 tys. obserwujących, których masz. Jesteś żenujący! Przestań bawić się w trashtalk, bo jesteś w tym śmieciem, tak samo jak w tej swojej gównianej karierze. Zarobiłem na muzyce więcej niż ty w całej swojej karierze. Z tego się pośmiej, pizdo!
Od słów do czynów obaj zawodnicy przejdą 21 marca w Londynie w ramach walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 29, choć warto zaznaczyć, że póki co nie została ona oficjalnie zapowiedziana.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button