Bukmacher MMAKSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMA

Kursy na walkę Soldić vs. Kincl ujawnione! Chorwat zdecydowanym faworytem!

Bukmacherzy opublikowali kursy na starcie na szczycie wagi półśredniej KSW pomiędzy Roberto Soldiciem i Patrikiem Kinclem.

Podczas niedawnej gali KSW 62 ogłoszono powrót do klatki mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia. W walce wieczoru gali KSW 63, która odbędzie się 11 września, chorwacki Robocop skrzyżuje rękawice z Patrikiem Kinclem.
Dla wojującego ostatnio w kategorii średniej mistrza – brutalnie rozprawił się tam z Michałem Materlą – będzie to druga obrona tytułu mistrzowskiego. Po raz pierwszy obronił go przed dwoma laty, szybko nokautując Krystiana Kaszubowskiego.
Rozpędzony serią pięciu zwycięstw Patrik Kincl dwa ostatnie odniósł już pod banderą KSW. W debiucie znokautował Tomasza Drwala, a w czerwcu podobny los zafundował Tomaszowi Romanowskiemu.

Tymczasem na stronie naszego partnera FORTUNY Online są już dostępne kursy bukmacherskie na chorwacko-czeskie starcie.

Wyraźnym faworytem zawodów jest Robocop, co mając na uwadze ostanie występy obu – dominującą wygraną Soldicia i problemy, jakie Kinclowi sprawił Romanowski – nieszczególnie dziwi.

Kursy bukmacherskie na walkę Soldić vs. Kincl

Zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.30
Zwycięstwo Patrika Kincla – 3.53

Ponadto dostępne są też kursy na 27 innych zdarzeń związanych z walką. Dla przykładu, kurs na to, że walka zakończy się przez (T)KO, wynosi 1.25. Wygrana mistrza przez (T)KO lub dyskwalifikację jest warta 1.65, a pretendenta tym samym sposobem – 4.50.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN.

Szczegóły – tutaj.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button