Kursy na UFC 251: Usman vs. Burns z udziałem Marcina Tybury ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC 251, którą uświetnią trzy pojedynki mistrzowskie.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC 251, która odbędzie się 11 lipca w Abu Zabi.

W walce wieczoru pomiędzy mistrzem 170 funtów Kamaru Usmanem i idącym jak burza Gilbertem Burnsem – byłymi klubowymi kolegami – faworytem jest Nigeryjczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.37. Triumf Brazylijczyka jest wyceniany na 2.75.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj1.46 do 2.45.

Rozdający karty w kategorii piórkowej Alexander Volkanovski jest faworytem w rewanżowym starciu z Maxem Hollowayem, które odbędzie się w ramach co-main eventu gali.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Wreszcie rozpędzony serią sześciu zwycięstw w UFC Petr Yan jest sporym faworytem (1.38) w konfrontacji z byłym mistrzem kategorii piórkowej Jose Aldo (2.75). Na szali walki znajdzie się pas mistrzowski 135 funtów, który zwakował niedawno Henry Cejudo.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Zdecydowanie największym bukmacherskim faworytem jest Amanda Ribas, który stanie w szranki z Paige VanZant. Kurs na wiktorię Brazylijki wynosi tylko 1.07, podczas gdy na zwycięstwo Amerykanki aż 6.20.
W walce polskiego ciężkiego Marcina Tybury z debiutującym w oktagonie Alexandrem Romanovem faworyta brak. Kurs na zwycięstwo obu wynosi 1.83.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC Apex:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply