Kursy bukmacherskie na walkę Usman vs. Masvidal ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy bukmacherskie na walką wieczoru gali UFC 251 pomiędzy Kamaru Usmanem i Jorge Masvidalem.

Nasz partner opublikował kursy bukmacherskie na starcie o złoto kategorii półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem i Jorge Masvidalem, które uświetni zaplanowaną na 11 lipca galę UFC 251.

Dla Nigeryjskiego Koszmaru będzie to druga obrona tytułu mistrzowskiego. Pierwotnie jego rywalem miał być Gilbert Burns, ale Brazylijczyk wypadł z występu z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa.

Jorge Masvidal ma za sobą doskonały 2019 rok, w którym odniósł trzy efektowne zwycięstwa – z Darrenem Tillem, Benem Askrenem i Natem Diazem – wspinając się na medialne i sportowe szczyty.
Poniżej kursy bukmacherskie na pojedynek:

Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.28
Zwycięstwo Jorge Masvidala – 3.25

Zapowiedź pojedynku, jego wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj. Szczegółowa analiza – niebawem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply