Kursy bukmacherskie na walkę Tybura vs. Hardy ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy bukmacherskie na pojedynek Marcina Tybury z Gregiem Hardym.

Nasz partner opublikował kursy bukmacherskie na starcie pomiędzy Marcinem Tyburą i Gregiem Hardym, która odbędzie się podczas zaplanowanej na 19 grudnia w Las Vegas ostatniej tegorocznej gali UFC.

Dla polskiego ciężkiego będzie to czwarty występ w tym roku. Wszystkie dotychczasowe trzy wygrał, pokonując kolejno Sergeya Spivaka, Maxima Grishina i Bena Rothwella.

Również Greg Hardy może pochwalić się 100-procentową skutecznością w tym roku. W maju wypunktował Yorgana De Castro, a w październiku ubił Maurice’a Greene’a.
Bukmacherzy widzą minimalnego faworyta w osobie polskiego zawodnika.

Poniżej kursy bukmacherskie na pojedynek:

Zwycięstwo Marcina Tybury – 1.80
Zwycięstwo Grega Hardy’ego – 1.95

Na Lowking.pl prognozowaliśmy otwarcie kursów na poziomie 1.60 na Polaka i 2.15 na Amerykanina.Zapowiedź pojedynku, jego wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj. Szczegółowa analiza – przed galą.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. borys2016

  3 grudnia 2020 at 01:50

  Tybura w mojej opinii powinien być większym faworytem.

  • Kroganin

   5 grudnia 2020 at 01:45

   Ma Pan rację, myślę że Marcin powinien się z nim rozprawić. Jednak różnica w zaawansowaniu jeśli chodzi sztuki walki same w sobie i nie najgorsza kondycja Tybury wystarczą może nawet żeby to ugrać przed czasem.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply