Kursy bukmacherskie na walkę Tony Ferguson vs. Charles Oliveira ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy bukmacherskie na co-main event gali UFC 256 pomiędzy Tonym Fergusonem i Charlesem Oliveirą.

Nasz partner opublikował kursy bukmacherskie na starcie pomiędzy Tonym Fergusonem i Charlesem Oliveirą, które posłuży za co-main event zaplanowanej na 12 grudnia w Las Vegas gali UFC 256.

Dla Tony’ego Fergusona będzie to pierwszy występ od majowej klęski z Justinem Gaethje, który zatrzymał jego serią dwunastu zwycięstw. Rozpędzony serią siedmiu wiktorii Brazylijczyk był ostatnio widziany w akcji w marcu, poddając Kevina Lee.

Pojedynek ten będzie miał duże znaczenie dla układu sił w ścisłej czołówce kategorii lekkiej, prawdopodobnie gwarantując zwycięzcy eliminator do titleshota.
Poniżej kursy bukmacherskie na pojedynek:

Zwycięstwo Tony’ego Fergusona – 1.60
Zwycięstwo Charlesa Oliveiry – 2.20

Zapowiedź pojedynku, jego wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj. Szczegółowa analiza – przed galą.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply