Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Kursy bukmacherskie na UFC Norfolk ujawnione – Marcin Tybura niedoceniany?

W starciu Marcina Tybury z Sergeym Spivakiem brak faworyta – kursy na zwycięstwa obu zawodników są identyczne.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 27, która odbędzie się 29 lutego w Norfolk.

W walce wieczoru, na szali której znajdzie się pas mistrzowski kategorii muszej, Joseph Benavidez jest niewielkim faworytem w starciu z Deivesonem Figueiredo. Kurs na wiktorię Amerykanina wynosi 1.62, a na Brazylijczyka – 2.10.

W ciekawie zapowiadającym się pojedynku pomiędzy Ionem Cutelabą i Magomedem Ankalaevem wyraźnym faworytem jest Dagestańczyk. Jego zwycięstwo jest wyceniane na 1.40, natomiast zwycięstwo Mołdawianina na 2.65.
Z kolei w starciu Marcina Tybury z Sergeyem Spivakiem faworyta brak – kursy na zwycięstwo obu zawodników wynoszą po 1.86.

Największym bukmacherskim faworytem jest natomiast Felicia Spencer, która zmierzy się w co-main evencie gali z Zarah Fairn dos Santos. Kurs na triumf Kanadyjki wynosi jedynie 1.10. Zwycięstwo Brazylijki jest wyceniane na 5.60.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC Norfolk:Obstawiaj wszystkie walki UFC Norfolk na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

„Po czymś takim ludzie mówią, że wrócił?” – Khabib ostro o Conorze i Cerrone, z uznaniem o Tonym

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button