Kursy bukmacherskie na UFC Brasilia ujawnione – Charles Oliveira underdogiem

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki sobotniej gali UFC on ESPN+ 28: Lee vs. Oliveira w Brasilii.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 28, która odbędzie się 14 marca w Brasilii.

W starciu wieczoru pomiędzy Kevinem Lee i Charlesem Oliveirą Amerykanin jest minimalnym bukmacherskim faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.71, podczas gdy wiktoria Brazylijczyka jest warta 2.00.

W co-main evencie gali, w którym rękawice skrzyżują dwaj wyborni brazylijscy specjaliści od walki na chwyty, Demian Maia i Gilbert Burns, ten drugi jest faworytem. Kurs na triumf Burnsa wynosi 1.44, a na zwycięstwo Mai – 2.50.
Największym bukmacherskim faworytem jest natomiast Amanda Ribas, która zmierzy się z Randą Markos. Kurs na zwycięstwo Brazylijki wynosi 1.28. Wiktoria Kanadyjki jest wyceniana na 3.25.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC Brasilia:Obstawiaj wszystkie walki UFC Brasilia na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

„Pokaż to swojemu synowi…” – Khabib i Conor na wojennej ścieżce w sprawie ulicznych walk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply