UFC

„Ku*ewsko silny!” – Eddie Hall zachwycony wynikiem Toma Aspinalla w wyciskaniu (VIDEO)

Były strongman Eddie Hall opublikował nagranie, na którym Tom Aspinall wziął się za targanie ciężarów na siłowni.
W oczekiwaniu na Bóg jeden raczy wiedzieć co, tymczasowy mistrz wagi ciężkiej Tom Aspinall gruszek w popiele nie zasypia. Nie tylko codziennie szlifuje własne umiejętności, ale też pomaga w przygotowaniach do debiutu Eddiemu Hallowi. I to właśnie na profilu IG byłego strongmana pojawiło się nagranie, na którym Tom targa na skośnej ławeczce ogromne ciężary.

Tom Aspinall rozsiadł się na tymczasowym tronie wagi ciężkiej w listopadzie zeszłego roku, ekspresowo nokautując Sergeya Pavlovicha. Pojedynek ten został wtedy zestawiony w zastępstwie za odwołane starcie Jona Jonesa ze Stipe Miociciem.
Brytyjczyk domagał się w ostatnich miesiącach walki właśnie z Jonem Jonesem lub Stipe Miociciem – zależało mu bowiem, aby w kolejnym występie bić się o prawowity pas, miast bronić tymczasowego. Jednak wobec nieskruszonego oporu ze strony obu pogodził się z tym, że ani z jednym, ani z drugim walczył nie będzie – pomimo iż miał propozycję starcia ze Stiopikiem na UFC 300.

W międzyczasie Brytyjczyk pomaga na macie wspomnianemu Eddiemu Hallowi – byłemu mistrzowi świata strongmanów, który przygotowuje się do debiutu w formule MMA. Bestia zmierzy się 17 lutego w Katarze z aktualnym mistrzem świata w strongmanach, Mitchellem Hooperem. Treningi te – jak widać na poniższym nagraniu, na którym na deski posyła go Mindaugas Gerve – do najlżejszych nie należą.

Tom Aspinall nie próżnuje też na siłowni, gdzie z kolei pomaga mu Eddie Hall. Na profilu IG byłego strongmana – liczącym 4,5 mln obserwujących – pojawiło się nagranie, na którym tymczasowy mistrz na skośnej ławce targa nie lada ciężary. Wedle opisu Halla, każda sztangielka miała po 60 kilogramów.

Nie wiadomo, kiedy Tom Aspinall powróci do akcji. Brytyjczyk przemycił swego czasu, że byłby gotów zmierzyć się z mistrzem wagi półciężkiej Alexem Pereirą lub zwycięzcą starcia Jailtona Almeidy z Curtisem Blaydesem. Nie interesuje go natomiast konfrontacja z Cirylem Gane.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button