KSWPolskie MMAUFC

Kto jest najostrzejszym sku*wielem w KSW? Kto zasługiwałby na pas BMF? Martin Lewandowski wskazał dwa nazwiska!

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski wskazał zawodników – bo pokusił się o dwa nazwiska – którym należałby się pas BMF.
W 2019 roku na okoliczność konfrontacji Nate’a Diaza z Jorge Masvidalem Dana White i spółka utworzyli pas BMF (Baddest Motherfucker), który położono na szali zawodów, aby dodatkowo je wypromować.

Pas ten trafił wówczas na biodra Ulicznika z Miami, który rozbił zawodnika ze Stockton tak bardzo, że ten nie został dopuszczony przez lekarza do czwartej rundy pojedynku.
Później jednak pas BMF poszedł na wiele lat w odstawkę, a Jorge Masvidal przegrał cztery następne pojedynki. Ówczesna wygrana nad Diazem pozostaje jego ostatnią w zakończonej już – rzekomo – karierze.

Nieoczekiwanie pas najostrzejszego skurczybyka wrócił pod strzechy UFC, cztery lata później, w lipcu tego roku. Znalazł się on na szali pojedynku Justina Gaethje z Dustinem Poirierem, padając łupem tego pierwszego, który spektakularnie rozprawił się z Luizjańczykiem.

Komu pas BMF w KSW przyznałby natomiast Martin Lewandowski? O to współwłaściciela polskiego giganta spytał w najnowszym wywiadzie Artur Przybysz, doprecyzowując, że chodzi o trzy ostatnie lata.

– Powiedziałbym chyba dwa nazwiska – stwierdził. – Jeden taki bad motherfucker to zdecydowanie byłby Artur Szpilka, chociaż się bardzo zmienił i zresztą robi świetną robotę.

– A sportowo to Mamed. Mamed, Mamed.Cała rozmowa poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button