Professional Fighters League

Krzysztof Jotko wchodzi na zastępstwo! W kwietniu rozpocznie zmagania o milion dolarów w PFL!

Krzysztof Jotko poznał szczegóły swojego debiutu pod sztandarem organizacji Professional Fighters League.
W zeszłym tygodniu gruchnęły wieści o podpisaniu kontraktu z PFL przez Krzysztofa Jotkę (24-6), a dziś wiemy, kiedy i z kim Polak zadebiutuje pod sztandarem amerykańskiej ligi.

Jak poinformował portal SevereMMA.com, Polak zmierzy się z Willem Fleurym (11-3), zastępując kontuzjowanego Omariego Akhmedova. Walka odbędzie się 1 kwietnia w Virgin Hotels w Las Vegas, oczywiście w limicie kategorii półciężkiej, bo w PFL brak 185 funtów. Starcie będzie rozegrane w ramach rozgrywek o milion dolarów.
Irlandczyk – były mistrz wagi średniej UAE Warriors – może pochwalić się serią czterech zwycięstw, z których ostatnie w zeszłym roku odniósł już pod sztandarem PFL. Jest niepokonany od 2020 roku, gdy zmuszony był uznać wyższość Macieja Różańskiego.

Krzysztof Jotko był ostatnio widziany w akcji w październiku zeszłego roku, przegrywając przez poddanie w pierwszej rundzie z Brendanem Allenem. Po walce tej jego przygoda z UFC dobiegła końca.

Reprezentant American Top Team nie jest jedynym Polakiem, który powalczy w tym roku o milion dolarów w PFL. 7 kwietnia pod sztandarem amerykańskiej agencji zadebiutuje Michał Andryszak, który w limicie wagi ciężkiej zmierzy się z Denisem Goltsovem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button