KSWPolskie MMA

(VIDEO) Morderczy łokieć i powrót z dalekiej podróży! Gustavo Oliveira pokonał Bruno Santosa na KSW 84 przez krwawe rozcięcie!

Gustavo Oliveira odniósł premierowe zwycięstwo pod sztandarem KSW, podczas gali w Gdyni pokonując przez techniczny nokaut Bruno Augusto dos Santosa.
Podczas gali KSW 84 w Gdyni Gustavo Oliveira (9-1) nieoczekiwanie pokonał faworyzowanego Bruno Augusto dos Santosa (10-5), pomimo iż przegrał dwie pierwsze rundy.
Niemal cała pierwsza runda walki toczyła się w parterze po tym, jak Bruno Santos przechwycił kopnięcie Oliveiry, lądując w jego gardzie. Z góry kontrolował rywala, okolicznościowo okładając go uderzeniami. W końcówce przedarł się do pozycji bocznej, zrzucając na głowę Oliveiry kilka mocnych młotów.

Po dwóch minutach stójki w rundzie drugiej – obaj zawodnicy mieli swoje momenty, choć agresywniejszy Oliveira powoli łapał wiatr w żagle – Santos sfinalizował obalenie na środku klatki, szybko torując sobie drogę do dosiadu. Z czasem jednak Oliveira zepchnął go do półgardy, stamtąd polując na trójkąt rękami. Do końca rundy Santos kontrolował rywala, od czasu do czasu zrzucając z góry uderzenia.

Od początku drugiej odsłony Oliveira polował na obrotowe łokcie, podczas gdy Santos starał się przenosić walkę do parteru – bez powodzenia. Akcje Oliveiry przyniosły natomiast w końcu skutek – soczystym obrotowym łokciem ściął rywala z nóg, zasypując go następnie gradem uderzeń z góry. Santos przetrwał jednak najtrudniejsze chwile i uspokoił sytuację, choć znajdował się na plecach.

Sędzia przerwał jednak walkę i wezwał lekarza – a to z uwagi na rozcięcie na głowie Santosa, z którego tryskała krew. Obejrzawszy ranę, lekarz poinformował sędziego, że dalsza walka sensu nie ma – zwycięstwo przez techniczny nokaut padło łupem Oliveiry, choć Santos mocno protestował, garnąc się z powrotem do walki.

Gustavo Oliveira odniósł tym samym pierwszą wygraną w KSW. Bilans Bruno Augusto dos Santosa nad Wisłą wynosi obecnie 1-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Back to top button