UFC

„Krwawi z nosa i ust” – opublikowano audio z wezwania policji, Jon Jones reaguje czułym nagraniem z narzeczoną

Jon Jones opublikował ckliwe nagranie z narzeczoną po tym, jak upubliczniono audio z telefonu na policję, w następstwie którego trafił do aresztu.
Opublikowano nagranie audio z wezwania policji do hotelu Caesars Palace w Las Vegas, gdzie wczesnym rankiem w piątek 24 września zawitał Jon Jones, w specyficzny sposób okazując miłość swojej wieloletniej narzeczonej Jessie Moses.
Przypomnijmy, że wydostawszy się z pokoju, kobieta zeznała policji, że Bones szarpnął ją za włosy, jednocześnie jednak zapewniając, że jej nie uderzył i nic wielkiego się nie wydarzyło. Zakrwawione usta wytłumaczyła ich… spierzchnięciem.

W jakich natomiast okolicznościach wezwano policję? Otóż, po powrocie Jonesa Moses zeszła na bosaka na dół razem z trzema córkami, prosząc ochroniarza o pomoc. Ten zadzwonił na policję z inicjatywy… jednej z córek!

– Nie zgłasza żadnej przemocy domowej, ani jakiejkolwiek przemocy, ale krwawi z nosa i ust – powiedział ochroniarz po wykonaniu telefonu na 911. – Jest z nami na dole, a mężczyzna jest na górze w pokoju. Jest zawodnikiem MMA. Jonathan Jones.

– Ona odmawia powrotu do pokoju. Chcemy iść razem z nią, żeby pomóc jej zabrać rzeczy, ale po prostu nie chce tam wracać.

– To trochę dziwne, bo próbuje prosić nas o pomoc, a odmawia powrotu do pokoju.Jon Jones został ujęty w pobliżu hotelu. Rozemocjonowany, miał grzmotnąć głową w radiowóz, dokonując niewielkiego uszkodzenia. Postawiono mu zarzuty przemocy domowej oraz uszkodzenia auta. Z aresztu wyszedł po kilkunastu godzinach za kaucją w wysokości $8 tys.

Światło dzienne ujrzał też raport detektywa T. Byrda, który brał udział w aresztowaniu zawodnika.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– (Moses) powiedziała nam, że była w łóżku w swoim pokoju hotelowym, gdy Jonathan powrócił z alkoholowej imprezy z przyjaciółmi – napisał (za MMAFighting.com). – Powiedziała, że był agresywny, ale nie stosował przemocy. Nie chciała wdawać się w szczegóły jego agresywnego zachowania, ale nie czuła się bezpiecznie w pokoju razem z nim. Zabrała trzy córki i opuściła pokój.

– Zanim zabrała córki, Jonathan chwycił ją za włosy z tyłu głowy i wciągnął z powrotem do pokoju. Powiedziała, że nie miała wrażenia, żeby utrudniał jej wyjście, tylko nie chciał, aby wyszła. Wyrwała się, wzięła dzieci i opuściła pokój hotelowy.
– Zabrała nas do pokoju, gdzie jej zdaniem doszło do zajścia. Na pościeli była krew, a buty były porozrzucane. Na podłodze były dwie świeże plamy krwi. (…) Gdy policjanci odjeżdżali, Jessie zapytała: „Ile więc będę miała teraz czasu, zanim wyjdzie?”. Nadal wydawała się bardzo przestraszona zwolnieniem Jonathana z więzienia.

Tymczasem Jon Jones po raz kolejny odniósł się do sprawy. Przypomnijmy, że wcześniej zapowiedział, że raz na zawsze kończy z piciem alkoholu. Teraz natomiast w formie opublikowanego na Instagram Stories krótkiego nagrania ze swoją narzeczoną wysłał jasny sygnał całemu światu – po walce szacunek dla pokonanego rywala jest najważniejszy!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przesłuchanie Jona Jonesa wyznaczono na 26 października.

Poniżej całe nagranie z telefonu na 911.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Przegląd bukmacherski #33 – UFC FN: Santos vs. Walker

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. „po walce szacunek dla pokonanego rywala jest najważniejszy!” 🤣😂 Dobry pojazd po JJ😄 i zasłużony, bo te doniesienia media pokazują podręcznikowy obraz przemocowej rodziny, co jest w sumie dosyć smutne i szkoda dzieci w tym wszystkim. A chłop powienien siedzieć w pace.

Dodaj komentarz

Back to top button