ONE FC

Koszmarna kontuzja w walce byłych rywali Marcina Prachnio na ONE Championship – video

Do koszmarnie wyglądającej kontuzji kolana doszło w pojedynku Jake’a Butlera z Gilberto Galvao podczas gali ONE Championship w Tajlandii.

Jake Butler (7-3) na długo zapamięta wczorajszą galę ONE Championship: Iron Will, która odbyła się w Bangkoku. 35-letni amerykański zapaśnik przegrał z doświadczonym brazylijskim specjalistą od jiu-jitsu Gilberto Galvao (31-6-1) przez koszmarną kontuzję kolana.
Początkiem dramatów 35-letniego Amerykanina było obalenie w wykonaniu Brazylijczyka w pierwszej rundzie – Butler upadł niefortunnie, prawdopodobnie naruszając kolano. Przetrwał jednak próbę kimury ze strony rywala, a w końcówce rundy zdołał go nawet odwrócić, atakując uderzeniami z góry.

Do narożnika schodził, delikatnie utykając. Wyjście do drugiej rundy okazało się okrutnym błędem.

Już w pierwszej akcji poszukał bowiem krosa, opierając się na przedniej nodze, która koszmarnie wygięła się do środka. Butler padł na deski, sygnalizując kontuzję i walkę przerwano.

Dla Jake’a Butlera, który całą karierę rywalizuje w ONE Championship, jest to druga z rzędu porażka – półtora roku temu ubił go Marcin Prachnio, który zresztą ma też na rozkładzie Gilberto Galvao.

*****

Sierpem #63 – jak Błachowicz rozbił Manuwę?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button