UFC

Kontrakty podpisane? Wymowny wpis Mateusza Gamrota!

Wygląda na to, że lada chwila poznamy przeciwnika na kolejną walkę w UFC dla nieukrywającego mistrzowskich aspiracji Mateusza Gamrota.
Od tygodnia nad Wisłą nie ustają spekulacje na temat kolejnej walki Mateusza Gamrota. Polak w nieszczególnie zawoalowany sposób dał bowiem w mediach społecznościowych do zrozumienia, że szykuje się do powrotu do oktagonu, zapowiadając „grubą” rzecz.

Gamer ostatni pojedynek stoczył we wrześniu, pokonując przez techniczny nokaut – na skutek kontuzji kolana Rafaela Fizieva. Później wybrał się do Abu Zabi na UFC 294, gdzie pełnił rolę rezerwowego do walki wieczoru o pas mistrzowski wagi lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem i Alexandrem Volkanovskim.
Nasz zawodnik zapowiadał później, że najchętniej do akcji powróciłby w okolicach marca, kwietnia lub maja, choć zastrzegł, że byłby gotowy stoczyć walkę wcześniej, gdyby otrzymał atrakcyjnego rywala ze ścisłej czołówki dywizji.

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team od kilku dni daje jednak jasno do zrozumienia, że na horyzoncie szykuje się duże zestawienie. Współpracująca z nim Joanna Jędrzejczyk opublikowała niedawno zdjęcie Gamera, dodając opis The Chosen One. Także menadżer Polaka Dan Lambert przed kilkoma dniami skomentował jedno z jego zdjęć słowami „Let’s go!”.

Wygląda na to, że w poniedziałek formalności w temacie kolejnego pojedynku Mateusza zostały dopełnione. A przynajmniej na to wskazuje nagranie, jakie opublikował on w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca na nim ikona parafki na zielonym tle, która wskazywać może na to, że obaj zawodnicy podpisali kontrakty.

Kto może być przeciwnikiem Polaka? Póki co nie wiadomo. W gronie jego potencjalnych rywali najczęściej wymienia się Michaela Chandlera, którego walka z Conorem McGregorem została ponownie odroczona o kilka miesięcy, a także Charlesa Oliveirę oraz Justina Gaethje – a to z uwagi na szykowany dopiero latem powrót mistrza Islama Makhacheva.
Mateusz Gamrot jest sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu kategorii lekkiej. Wygrał dwa ostatnie starcia, a jego bilans pod sztandarem UFC wynosi 6-2.

Kto będzie kolejnym rywalem Mateusza Gamrota?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Jestem przekonany, że to będzie Oliveira. Coś mi się nie chce wierzyć, że zmuszą Chandlera do wzięcia, takiej niewygodnej i niezbyt medialnej walki. A Oliveira raczej nie jest typem, który będzie bez końca wykłócał się o bardziej znanych przeciwników. Miał niby być następny w kolejce do TS, ale jeśli Islam ma długo pauzować to i jego pewnie chcą jakoś zagospodarować.

    Geathje po nokaucie na Porierze jest w bardzo wygodnej pozycji, i nie sądzę, że weźmie taką walkę, jeśli to prędzej może wyjdzie coś z tym Hollowayem.

    Dos Anjos raczej nie będzie męczył z wagą, by walczyć w lekkiej z Gamrotem.

Dodaj komentarz

Back to top button