Kontrakt Michaela Chandlera z Bellatorem bliski wygaśnięcia – Amerykanin otwarty na UFC


Uznawany za jednego z najlepszych lekkich poza UFC Michael Chandler nie wyklucza przejścia na pokład okrętu dowodzonego przez Danę White’a.

Podczas gdy były mistrz kategorii półciężkiej UFC Lyoto Machida po 11 latach rozstał się z Daną Whitem i spółką, zasilając szeregi Bellatora, w przeciwnym kierunku może udać się były czempion 155 funtów Michael Chandler.

Jak bowiem donosi ESPN.com, kontrakt 32-latka z Bellatorem niebawem dobiega końca i choć zawodnik rozmawia z pracodawcą na temat jego przedłużenia, to do porozumienia droga daleka.
Wedle doniesień, Chandler nie wyklucza żadnej opcji – ani kontynuacji kariery w Bellatorze, ani przejścia do UFC, gdzie czekałyby go zupełnie nowe wyzwania.

Amerykanin walczy pod banderą Bellatora od 2010 roku. Rok później rozsiadł się na tronie mistrzowskim, z którego strącił Eddiego Alvareza, by dwa lata później na rzecz Filadelfijczyka tenże tron utracić.

Obecnie znajduje się na fali dwóch wiktorii, obronną ręką wychodząc z sześciu spośród siedmiu ostatnich starć – jedynej porażki, wynikającej z kontuzji nogi, doznał w konfrontacji z aktualnym mistrzem kategorii lekkiej Brentem Primusem.

*****

Jose Aldo zapowiada powrót do kopnięć: „To nie może być tylko boks, boks i boks”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *