Przed konfrontacją z Danielem Cormierem Stipe Miocic szlifuje formę z mistrzem Bellatora

W przygotowaniach pod zapasy Daniela Cormiera Stipe Miocic korzysta z usług innego mocnego wrestlera, Ryana Badera.

Nie jest żadnym sekretem, że w konfrontacji z Danielem Cormierem w walce wieczoru gali UFC 226, która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas, mistrz kategorii ciężkiej Stipe Miocic będzie musiał szczególnie uważać na zapasy czempiona 205 funtów.
W przygotowaniach do walki mający chorwackie korzenie zawodnik ściągnął zatem do pomocy innego mocnego zapaśnika z kategorii półciężkiej – zasiadającego obecnie na tronie 205 funtów Bellatora Ryana Badera, który kiedyś – zanim ekspresowo ubił go Anthony Johnson – był bliski konfrontacji z Danielem Cormierem właśnie.

View this post on Instagram

Rounds in with the champ @stipemiocic 👊🏽

A post shared by Ryan Bader (@ryanbader) on

Podobnie zresztą jak Cormier, tak i Bader walczy teraz o koronę kategorii ciężkiej w ramach Grand Prix Bellatora. Ma już za sobą ćwierćfinał, w którym ekspresowo ubił Muhammeda Lawala, teraz sposobiąc się do konfrontacji z Mattem Mitrione.

*****

Menadżer Jona Jonesa zabiera głos na temat spodziewanej decyzji USADA

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply