KSWPolskie MMA

Koncert Kamila Szkaradka! Zdominował na KSW 85 faworyzowanego Patryka Surdyna!

Kapitalny występ dał przed własną publicznością w Nowym Sączu Kamil Szkaradek, który podczas gali KSW 85 pokonał Patryka Surdyna.
Fantastycznie dysponowany Kamil Szkaradek (5-0) nadal niepokonany! Podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zdominował faworyzowanego Patryka Surdyna (7-4).
Szkaradek rozpoczął agresywnie, spychając Surdyna do defensywy. Ten ostatni poszedł w zapasy – i rozpoczęły się szalone kotły zapaśniczo-parterowe! Szkaradek prezentował się w nich nieco lepiej, ale Surdyn broni nie składał – próbował wkręcać się rywalowi do nóg, w ten sposób wychodząc z niedogodnych pozycji. Kamil popisał się efektownym rzutem, ale Patryk zdołał wrócić na nogi.


Pełne wyniki KSW 85


W końcówce walka wróciła do stójki, gdzie najpierw Surdyn trafił dobrym kolanem w kontrze, ale potem zainkasował srogi lewy sierp, po którym runął na deski. Szkaradek poszukał dobitki, ale Surdyn sprawnie balansował w parterze, unikając rozstrzygających być może uderzeń.

Początek rundy drugiej dla Szkaradka, który świetnie pracował bezpośrednim lewym sierpem. Surdyn był na wstecznym, jakby zmęczony, chaotyczny.

W wymianie Surdyn stracił równowagę. Próbował ratować się desperackim obaleniem, ale zabrakło sił. Szkaradek zajął pozycję na górze. Wyraźnie przełamywał przeciwnika.

W walce na chwyty Kamil był o krok przed Patrykiem. Kontrolował go, neutralizował próby powrotu na nogi. Wykluczał ręce przeciwnika, karcił go uderzeniami, a w końcu zaszedł też Surdynowi za plecy. tam czając się na duszenie. Surdyn zdołał jednak się wybronić.Surdyn zaczął trzecią rundę z animuszem, trafiając nawet kilkoma ciosami, ale Szkaradek nie był skory do oddawania pola. Patryk spróbował obalenie, ale bez powodzenia. Zainkasował kontrę, po której Szkaradek podkręcił tempo, przewracając rywala przy ogrodzeniu.

Surdyn próbował przetaczać, wyrywać się, skręcać – ale Szkaradek na nic mu nie pozwalał. Co prawda ofensywy wiele nie było, ale Kamil sprawnie kontrolował rywala. W końcówce pojedynku 25-latek podkręcił tempo, zrzucając kilka srogich uderzeń i łokci na głowę Surdyna.
Werdykt był formalnością. Wszyscy sędziowie zgodnie wskazali w stosunku 30-27 na Kamila Szkaradka, który wyśrubował tym samym swój bilans w KSW do nieskazitelnego 3-0, włączając się prawdopodobnie do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii koguciej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button