UFC

„Koleś nie jest zbyt bystry” – Jamahal Hill uważa, że Magomed Ankalaev urwał się z choinki, domagając się walki o pas

Jamahal Hill uważa, że Magomed Ankalaev stracił kontakt z rzeczywistością, domagając się walki o pas mistrzowski z Alexem Pereirą.
Gdy przed niespełna dwoma tygodniami zdemolował w rewanżu Johnny’ego Walkera, Magomed Ankalaev rozpoczął medialną kampanię na rzecz walki o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej z Alexem Pereirą. Może i była ona krótka – ograniczyła się do konferencji prasowej i kilku wpisów w mediach społecznościowych – ale na tyle intensywna, że nie uszła uwadze byłego mistrza Jamahala Hill.

Amerykanin, namaszczony medialnie na kolejnego pretendenta, poświęcił mistrzowskim aspiracjom Dagestańczyka kilka zdań w swoim ostatnim nagraniu na YT.
– To jakaś dziwaczna matematyka – powiedział Hill. – Po pierwsze, Magomedzie… Rozumiem, chcesz spełnić swoje marzenie i tak dalej. Chcesz wrócić do walki o pas, jesteś wygłodniały.

– Koleś nie jest jednak zbyt bystry. Nie robi błyskotliwych rzeczy. Nic w jego sposobie poruszania się, jego stylu walki nie jest błyskotliwe. Nie dziwi mnie, że jego podejście do tego tematu zbyt bystre nie jest.

Początkowo – tj. po zwycięstwie Ankalaeva z Walkerem – Pereira wydawał się zainteresowany konfrontacją z Dagestańczykiem, ale szybko zdanie zmienił, obwieszczając, że jego celem pozostaje starcie z Hillem.

– Jesteś w biznesie, w którym liczy się rozrywka, a ty nie jesteś tutaj atrakcyjny – powiedział Amerykanin. – Nikt nie chce oglądać twoich walk. Nikt nie spieszy się z kupnem PPV, żeby cię obejrzeć.

– Jeśli więc chodzi o ekscytację i chęć ludzi do oglądania walki, to gwarantuje ci, że więcej ludzi chce oglądać moje walki niż twoje. Sam ten fakt, ta czysta matematyka, jest dla ciebie zabójcza.– Moje cztery ostatnie walki to dominacja, skończenie, skończenie, skończenie. Jestem byłym mistrzem. Miałeś taką samą szansę na zostanie mistrzem, ale zes*ałeś się. Nie potrafiłeś dokończyć roboty. Nie byłeś w stanie. Nie było ci to pisane. A gdy ja dostałem szansę, wykonałem perfekcyjną robotę, udowadniając, że jestem godny tego, aby być mistrzem.

Spekuluje się, że Alex Pereira może wystąpić na jubileuszowej gali UFC 300. Gotowość do walki w tym terminie wyraził już wcześniej Magomed Ankalaev, ale… Niewykluczone, że Brazylijczyk powróci jednak przy okazji majowej gali UFC 301 w Rio de Janeiro – a być może na ten termin Sweet Dreams zdąży się wykurować.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button