Contender SeriesUFC

Kolejny Polak w UFC? Kevin Szaflarski walczy o kontrakt – gdzie i kiedy oglądać jego walkę?

Dziś w Las Vegas w ramach gali Contender Series Kevin Szaflarski stanie do walki o kontrakt z organizacją UFC.
Pod sztandarem UFC walczy obecnie dziewięciu polskich zawodników. Grono to może dziś w nocy powiększyć się o kolejnego reprezentanta Polski – a to za sprawą Kevina Szaflarskiego. 28-letni zawodnik wystąpi bowiem na dzisiejszego gali Contender Series w Las Vegas, stając do walki o kontrakt z amerykańskim gigantem.

Kevin Szaflarski walczy zawodowo od 2015 roku. Wcześniej startował amatorsko, sięgają między innymi po mistrzostwo świata IMMAF w 2015 roku. W swoim zawodowym debiucie doznał jedynej w karierze porażki, ulegając na skutek kontuzji niejakiemu Alexandrowi Cvernie. Obecnie Kevin może pochwalić się serią jedenastu zwycięstw, z których, z których dziewięć odniósł przed czasem – pięć przez (techniczne) nokauty, cztery przez poddania. Najbardziej znanym rywalem w jego sportowym CV jest Filip Stawowy, którego Kevin Szaflarski po niezwykle równej walce pokonał większościową decyzją w 2021 roku.
Ostatni pojedynek urodzony w Czarnym Dunajcu zawodnik stoczył w maju ubiegłego roku. W półtorej minuty ubił wówczas Kornela Zapadkę.

Rywalem polskiego ciężkiego będzie dzisiaj Caio Machado (7-1-1) – były mistrz wagi ciężkiej kanadyjskiej organizacji Battlefield Fight League.

29-letni Brazylijczyk wygrał sześć ostatnich walk – ostatnie dwie przez balachy.

Podczas ważenia Polak wniósł 260,5 funta, a Brazylijczyk – 256 funtów.

Poniżej staredowny wszystkich walk, jakie odbędą się w Las Vegas.

Warto zaznaczyć, że samo zwycięstwo nie jest gwarantem otrzymania kontraktu z UFCDana White i spółka biorą też bowiem pod uwagę styl.

Gdzie i kiedy oglądać walkę Szaflarski vs. Machado?

Gala Contender Series rozpocznie się dzisiaj o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w aplikacji UFC Fight Pass.Rozpiska gali liczy pięć walk. Starcie Szaflarskiego z Machado umieszczono w jej środku. Polaka i Brazylijczyka można zatem spodziewać się w oktagonie około godziny 2:00. Walka zostanie pokazana w aplikacji UFC Fight Pass.

Rozpiska Contender Series

185 lb: Cesar Almeida (3-0) vs. Lucas Fernando (9-1)
155 lb: Tom Nolan (5-0) vs. Bogdan Grad (11-1)
265 lb: Caio Machado (7-1-1) vs. Kevin Szaflarski (11-1)
135 lb: Payton Talbott (5-0) vs. Reyes Cortez (7-2)
125 lb: Kevin Borjas (8-1) vs. Victor Dias (11-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button