Kleber Koike Erbst do Marcina Wrzoska: „Jesteś dobrym człowiekiem, ale…”


Kleber Koike Erbst zwrócił się z krótkim przesłaniem do Marcina Wrzoska po ogłoszeniu rewanżu z polskim zawodnikiem podczas gali KSW 44.

Były mistrz kategorii piórkowej KSW Kleber Koike Erbst skierował kilka słów pod adresem swojego najbliższego rywala Marcina Wrzoska, z którym stanie ponownie w tany podczas zaplanowanej na 9 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie gali KSW 44.
Kiedy spotkaliśmy się ostatni raz – obiecałem Ci, Marcin, że zawalczymy ponownie.
Teraz nadszedł na to czas. Jesteś dobrym człowiekiem, ale teraz – czas na załatwienie spraw.
Bądż gotów, kolego, bo dostrzeżesz w klatce KSW moją najlepszą wersję w nadchodzącej walce.
To dla mnie duże wyzwanie, ale samuraj jest gotowy na kolejną WOJNĘ.
Czas zabrać do domu to, co zawsze należało do mnie…
PAS KSW!!!

Obaj zawodnicy spotkali się po raz pierwszy w maju zeszłego roku podczas historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Brazylijski Japończyk strącił wówczas z tronu 66 kilogramów Polaka, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziowską.

O rewanżu – po zwycięstwach obu zawodników w kolejnych walkach – spekulowało się od dawna, ale na przeszkodzie stała sytuacja kontraktowa Koike Erbsta.

Jak kilka dni temu mówił współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski, Japończykowi w umowie została jeszcze tylko jedna walka i oczywistym było, że bez renegocjacji i przedłużenia kontraktu nie otrzyma pojedynku o złoto. Najwyraźniej obie strony doszły do porozumienia.

*****

„Kryptonit Khabiba”, szalony Barboza, starcy i wariaci – czyli sześć wniosków z UFC FN 128


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply