„Kiedy, do ku*wy nędzy, zrugałem Conora?!” – wściekły White broni McGregora, beszta media

Głównodowodzący UFC Dana White solennie zaprzeczył, jakoby Conor McGregor kiedykolwiek odmówił jakiejkolwiek walki.

Odpowiadając kilka dni temu na pretensje Conora McGregora o to, że nie zestawiono mu walki z Justinem Gaethje, sternik UFC Dana White stwierdził, że Irlandczyk miał swoją szansę na to, aby wejść na zastępstwo do pojedynku z Tonym Fergusonem, gdy wypadł z niego Khabib Nurmagomedov, ale z niej nie skorzystał.

– To po prostu kwestia tego, że Conor jest sfrustrowany, bo nie może dostać tego, czego chce – powiedział wówczas szef UFC. – To po prostu niemożliwe.

– Chce walczyć z Gaethje! Chce walczyć z Gaethje! Ale Gaethje właśnie wygrał i ma walkę z Khabibem. Pokonał dopiero co Tony’ego Fergusona! Conor miał szansę, żeby wśliznąć się na to miejsce, gdyby Khabib lub Tony wypadli.

– Ale odpowiedział mi, że: „nie jestem zawodnikiem na zastępstwa, nie zrobię tego”. Byłby teraz w tym położeniu (co Gaethje), gdyby wtedy wziął tamtą walkę. Nie zrobił tego. Zrobił to Gaethje, więc Gaethje to dostanie.
W rezultacie błyskawicznie zaroiło się od artykułów, w których napisano, iż Dana White nie zostawił suchej nitki na Conorze McGregorze, zarzucając mu, że odmówił walki z Tonym Fergusonem przy okazji gali UFC 249.

Tymczasem na mieście zupełnie inne są już treście… Podczas konferencji prasowej przed galą UFC w Las Vegas głównodowodzący amerykańskiego giganta zarzucił mediom kłamstwa, stając w obronie Irlandczyka.

– Naczytałem się w tym tygodniu tylu bzdur – powiedział z pasją. – Patrzę na nagłówki i widzę: „Dana White ruga Conora McGregora!”, „Dana White…”. Że co? Kiedy, do kurwy nędzy, zrugałem Conora McGregora?

– W mediach jest masa gówna, a nagłówki są nafaszerowane stekiem bzdur. W głowie się nie mieści! Po prostu nie możecie wierzyć w absolutnie nic, co czytacie.

– Czy jest w tym pomieszczeniu ktokolwiek, kto nie wiedział, że gdy ogłaszałem tę walkę Khabiba z Tonym, powiedziałem, że jeśli ktoś z niej wypadnie, to Conor wejdzie na zastępstwo? Czy ktoś tego nie pamięta? Taki był układ.

– Ale potem Conor się odezwał i powiedział, że nie jest zawodnikiem na zastępstwa i tego nie zrobi – ale to było na długo, zanim ta walka się posypała! Zanim walka się posypała, Conor sam mówił, że na pewno do niej nie dojdzie i wtedy wejdzie do niej on.– Gdy jednak w końcu ta walka się posypała, mieliśmy tego całego koronawirusa i resztę. Wszystko zostało pozamykane. Próbowaliśmy robić galę w tym kasynie w Kalifornii.

– Conor nigdy nie odmówił żadnej walki w zastępstwie! Powiedział nam o wiele wcześniej, że nie będzie walczył, więc potem nawet go o to już nie pytaliśmy.

– Dałem więc jeden radiowy wywiad, w którym to wyjaśniłem, a ci wszyscy idioci zaczynają pisać artykuły o tym, jak to zrugałem Conora McGregora. „Nie wziął walki!” i tak dalej. Wszystko to jedna wielka bzdura! Jebana bzdura.

– Jedna rzecz była jeszcze głupsza od tych artykułów – nagłówki do nich! To się w głowie, kurwa, nie mieści. Nie można wierzyć dosłownie niczemu, co jest w mediach.

– Jeśli wtedy sprawdzić w wyszukiwarce, to wszędzie na górze były te gówniane artykuły o tym, jak to rzekomo zrugałem Conora. Jak to powiedziałem, że niby, kurwa, że odrzucił walkę.

– Conor to po prostu przemyślał i wyszedł z założenia, że nie będzie pierdolonym zastępstwem. Nie będę wślizgiwał się na jakieś zastępstwa za jednego z tych gości. Powiedział, że tego nie zrobi. I powiedziałem to wam. Powiedziałem wtedy, że Conor nie będzie wchodził na zastępstwo. Nigdy więc nawet go nie poprosiliśmy, żeby wszedł do tej walki.

– Wydaje mi, że powiedziałem to u Jima Rome’a, a tu pisze o tym, kurwa, CBS Sports. Nie mówimy o czymś pokroju, kurwa, Bloody Elbow czy innym gównie. CBS Sports o tym napisało, do kurwy nędzy! Niesamowite. Szaleństwo.
Co dalej z Conorem McGregorem, który kilka dni temu obwieścił przejście na trzecią sportową emeryturę? Tego nie wiadomo. Dana White powtarzał jednak w kilku ostatnich dniach, że Irlandczyk zarobił tyle, że spokojnie może już zawiesić rękawice na kołku.

Cała konferencja z Daną Whitem poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Miał swoją szansę!” – White stwierdził, że „sfrustrowany” McGregor odrzucił walkę z Fergusonem na UFC 249

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. bulizzor

    13 czerwca 2020 at 16:53

    Dana ty kłamco!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply