UFC

Khamzat Chimaev chce Nate’a Diaza, Dana White komentuje!

Opromieniony efektownym zwycięstwem z Jingliangiem Li Khamzat Chimaev zaprosił w oktagonowe tany Nate’a Diaza.
Garnącemu się do powrotu do oktagonu UFC Nate’owi Diazowi pozostała w kontrakcie jeszcze jedna tylko walka.

Stocktończyk zapraszał już w tany Vicente Luque czy Tony’ego Fergusona, ale zainteresowania takimi zestawieniami nie wyrażał sternik organizacji Dana White.
Zapytany natomiast przed sobotnią galą UFC 267 w Abu Zabi, czy może wyłonić on kolejnego przeciwnika dla Nate’a Diaza, głównodowodzący UFC potwierdził, w szczegóły się jednak nie wdając.

W szczegóły spróbował wdać się natomiast jeden z dziennikarzy, który podczas konferencji prasowej z Daną Whitem po gali w Abu Zabi zapytał wprost, czy rywalem stocktońskiego bad boya może zostać Khamzat Chimaev, który tego samego wieczoru koncertowo rozprawił się z Jingliangiem Li.

– Każdy w tej wadze z tej gali może być przeciwnikiem Nate’a Diaza – odpowiedział amerykański promotor, uśmiechając się chytrze.Trudno zatem dziwić się, że gdy nafaszerowany emocjami jak wielkanocna baba rodzynkami Khamzat Chimaev zawitał na konferencję prasową po oktagonowym morderstwie, jakiego dopuścił się na Chińczyku, natychmiast przytoczono mu słowa Dany White’a.

Wilk długo się nie zastanawiał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Hej, Diaz, jedziemy, bracie! – powiedział. – Jazda. Czeka cię solidna zabawa, brachu. Zobaczmy, kto jest prawdziwym gangsterem.

Stocktończyk póki co nie odpowiedział na wyzwanie ze strony Czeczena.
Khamzat Chimaev może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 10-0 – wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem. W oktagonie UFC wygrał już cztery walki. Obecnie skupia się na występach w kategorii półśredniej. Uchodzi za zawodnika z prawdopodobnie największym w całej organizacji potencjałem sportowym i medialnym.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button