KSWPolskie MMA

Khalidov vs Vasilevsky na gali KSW vs M-1?

Wygląda na to, że Martin Lewandowski nie zasypywał gruszek w popiele, goszcząc na gali M-1 Challenge 15 sierpnia.

Jak rosyjska wieść gminna niesie, współwłaściciel KSW Martin Lewandowski podczas gali M-1 Challenge 50, odwiedził Sankt Petersburg nie tylko po to, by oglądać na żywo starcie Marcina Tybury z Damianem Grabowskim. Toczył bowiem też – a raczej: przede wszystkim – rozmowy z właścicielem organizacji M-1 Global, znanym i lubianym (Fedor w UFC!) Vadimem Filkensteinem, który swego czasu próbował podpiąć się pod UFC, ale bez efektu.

Obaj panowie rozmawiali o możliwościach zorganizowania wspólnego wydarzenia, na którym mogłoby dojść do starcia Mameda Khalidova z rosyjskim czempionem, mocnym Vyacheslavem Vasilevskim. Do gali wstępnie miałoby dość pod koniec roku, ale najprawdopodobniej pozostało jeszcze tak wiele rzeczy do ustalenia, że trudno na tym etapie wyrokować, czy i na ile w ogóle realna jest współpraca między KSW a M-1 Global.

Nie zmienia to faktu, że Vasilevsky byłby absolutnie najlepszym z wszystkich dostępnych dla Khalidova rywali – stanowiłby prawdziwy test dla polskiego Czeczena. Na rozwój wypadków i więcej informacji musimy jednak jeszcze trochę poczekać… Trudno bowiem wykluczyć scenariusz, w którym właściciele obu organizacji z takich czy innych powodów nie zdecydują się na mariaż.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button