Khalidov, Bedorf, Sowiński i Koike z bonusami po KSW 33

Organizacja KSW przyznała bonusy za krakowską galę KSW 33.

Konfrontacja Sztuk Walki rozdała bonusy za krakowską galę KSW 33. Mamed Khalidov, który szybko ustrzelił Michała Materlę, oraz Karol Bedorf, który wysokim kopnięciem pokonał Michała Kitę, otrzymali bonusy za nokauty wieczoru.

Coco zapowiedział, że swój bonus w całości przekaże na paczki świąteczne dla grupy najmłodszych dzieci z Klubu Sportowego Sobieski Poznań.

Z kolei bonus za walkę wieczoru trafił w ręce bohaterów pojedynku o pas mistrzowski kategorii piórkowej, w którym Artur Sowiński po emocjonującej walce wypunktował Klebera Koike Erbsta.

Jedyne poddanie wieczoru zanotował Anzor Azhiev, który trójkątem rękami odklepał Vaso Bakocevica, ale federacja nie zdecydowała się przyznać mu bonusu, uzasadniając to jego niesportowym zachowaniem po walce. Przypomnijmy, że Czeczen z niewyjaśnionych powodów uderzył w brzuch swojego rywala już po zakończeniu pojedynku.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply