Khabib Nurmagomedov spotkał się z Władimirem Putinem (VIDEO)


Khabib Nurmagomedov jeszcze nigdy nie miał okazji spotkać się osobiście z Władimirem Putinem – ale w najbliższych dniach ulegnie to zmianie.

News zaktualizowany

Otrzymawszy królewskie powitanie w Dagestanie, mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov, opromieniony dominującą wiktorią z Conorem McGregorem w pierwszej obronie złota podczas gali UFC 229 w Las Vegas, wybiera się… na spotkanie z prezydentem Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem.

Jak bowiem donosi portal RT.com, Dagestański Orzeł poleciał do Uljanowska, gdzie w dniach 10-12 października odbędzie się międzynarodowe forum Rosja – kraj sportu.

Schludnie przyodziany, Khabib został zauważony w samolocie do Uljanowska, potwierdzając, że leci na spotkanie z prezydentem Putinem.
Podczas konferencji prasowej po gali w Las Vegas mistrz zdradził, że otrzymał telefon od Putina z gratulacjami.

I jestem bardzo dumny, bo…

– powiedział wówczas Nurmagomedov.

Wszystkie media opowiadały, jak to zrobił sobie zdjęcie z Putinem i tak dalej. A właśnie do mnie zadzwonił. Powiedział, że jest ze mnie bardzo dumny, z mojego zwycięstwa. Pogratulował mi.

Mówiłem wam, że wszystko zmieni się 6 października- i zrobiłem to.

W świecie MMA szerokim echem odbiło się spotkanie Conora McGregora z Władimirem Putinem, do którego doszło podczas finału Mistrzostw Świata w Moskwie. Na stadionie przebywał wówczas także Khabib Nurmagomedov, ale to nie z nim spotkał się wówczas przywódca Rosji.

Aktualizacja

Pojawiło się nagranie ze spotkania Khabiba Nurmagomedova i Abdulmanapa Nurmagomedova z Władimirem Putinem.

View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️⚡️ Тут комментарии не нужна. Слушаем внимательно про прыжок Хабиба. ____ “Можем прыгнуть так, что мало не покажется». ____ #россия #мма #спорт #хабиб #президент #russia #mma #sport #president #ufc #ufc229 #видео #тв @kingfarruk @isiev @magomedov_tiger @maga_isma @zabit_magomedsharipov @khabib_nurmagomedov_team @khabibnurmagomedov_time @zubairatukhugov @zubaira_team @mmamemes_russia @akhmat_mma @aliabdelaziz000 @raisov_yusuf @bibulatov_057 @nurmagomedov_84 @juraze @khasan_ef @machaev @makhmud_muradov @islam__mamedov @islam_makhachev @usman84kg

A post shared by Игорь Лазорин (@igorkakdela) on

Póki co wiadomo jedynie, że Putin poprosił ojca Khabiba, aby nie karał go zbyt surowo, bo zwycięstwo z McGregorem było zdecydowane.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #32 – UFC 229: Khabib vs. McGregor


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *