UFC

Kevin Holland ogłosił zakończenie kariery sportowej! Starcie z Khamzatem Chimaevem przesądziło?

Jeśli nie rozmija się z rzeczywistością Kevin Holland, to więcej w oktagonie UFC – ani w ogóle w formule MMA – już go nie zobaczymy.
Kevin Holland nieoczekiwanie ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych zakończenie kariery.

Amerykanin ostatni pojedynek stoczył niespełna dwa tygodnie temu, będąc zdominowanym i w pierwszej rundzie poddanym przez Khamzata Chimaeva podczas gali UFC 279 w Las Vegas.
W czwartek Trailblazer ogłosił natomiast zakończenie kariery.

– To była udana przygoda – napisał. – Za nieco ponad miesiąc stuknie mi 30 lat. Zarobiłem, kończę. Następny ruch w karierze?

Pierwotnie przeciwnikiem Kevina Hollanda miał być w Las Vegas Daniel Rodriguez, ale z powodu przestrzelenia wagi przez Wilka doszło do mocnych przetasować w rozpisce, w wyniku których Czeczen ostatecznie stanął w szranki z Traiblazerem.

Jeszcze przed walką Holland nie ukrywał zadowolenia z dodatkowych pieniędzy, jakie miał otrzymać za zgodę na zmianę rywala – na znacznie stylowo trudniejszego – w przeddzień gali. Teraz okazuje się, że gaża ta stanowić mogła kluczowy czynni emerytalny.Bilans walk Kevina Hollanda wynosi 23-8. Piętnaście z nich stoczył pod sztandarem UFC, mogąc pochwalić się w oktagonie wynikiem 10-5. W pokonanym polu zostawiał między innymi Ronaldo Souzę, Tim Meansa czy Alexa Oliveirę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button